Alarm Sesi (Çok komik) Dın dın !!! wav mp3 amr formatlarında.

Konu, 'Enstrümantal/Fon/Efekt Melodileri' kısmında DiaBLoS tarafından paylaşıldı. Okunma: 110630 | Cevaplanma: 116

1. Alarm Sesi (Çok komik) Dın dın !!! wav mp3 amr formatlarında.

arkadaşlar ben koptum dinlerken:) dinleyin derim..

Format: wav,mp3,amr

İYİ DİNLEMELER MAXİCEP

Yazan: DiaBLoS

Alarm Sesi (Çok komik) Dın dın !!! wav mp3 amr formatlarında. - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

fenomen01, Alo_Azrail, tusam ve 54 kişi daha bunu beğendi.
  2. tşkler emeğine sağlık.....

3. bu ne böyle çok güzel ya iki saattir tekrar tekrar açıorum dinliyorum gülüorum eywllah emeğine sağlık

4. güzelmiş ellerine sağlık

5. çılgın bişey yov çok hoşuma gitti

6. yorumlarınız için tşkr ederim..saygıLar

7. dostum emeğine sağlık sahiden cok komik bişey.yalnız arada ne diyo bi türlü anlayamadım.

8. keşke bende anlasam:) anlarsam sana ileteceğim kardeş:D SaygıLar

9. teekkürler çok güzel

10. Çok hoş emeğine sağlık ;)

11. çok kötü bi paylaşım adam orada küfür ediyo yaaaa.

12. Sana cevap vermiyeceğim...Gereksiz msj yazarak kirlilik yaratmaya devam etmeyiniz.

13. Saolasın.......

14. teşekkürler

15. emeğine sağlık.hem küfür etse bile ne dediği anlaışılmıyo nasıl anladın ki sen onu tuhaf :nono:

16. paylaşım için teşekkürler

17. :)saol paylaşım için çocuk deliriyo yaa:coold:

18. gerçekten çok hoş tşkler

19. GüzeL YorumLarınıZ için teşekkür ediyoRum arkadaşLar.Sağolun.

saygıLar DiaBLoS

Alarm Sesi (Çok komik) Dın dın !!! wav mp3 amr formatlarında. konusuna benzer içerikler

1. amr formatında iki guzel komik ses

arkadaslar son gunlerde yeniden gulmeye baslatan sesler...umarım begenirsiniz... http://www.hemenpaylas.com/download/1063130/komik.rar.rar.html
  2. Telfon için amr ,mp3,wav gibi seslerin formatlarını birbirine dönüştürcek bir program arıyorum

TELFON İÇİN AMR ,MP3,WAV GİBİ SESLERİN FORMATLARINI BİRBİRİNE DÖNÜŞTÜRCEK BİR PROGRAM ARIYORUM:yuru
  3. Kollama Aksiyon Dın dın dın dın dı dı dın :DD

Arkdaşlar Kollama da Bi Bölümde Hani Ana Sınıfına Bomba Koyuyolar NecıpteN Memduh İmha Edıodu Bi Müzik cALDI Aklımda Bu War Dın dın dın Dınn Dınn Dı Dı dııı Ud la Çalınmıştı Sanırım
  4. Dın Dın Kokteyl Tarifi

Dın Dın Kokteyl Tarifi Malzemeler 3.5 rakı 2 cl (ölçü) viski limon dilimi Açıklama (Hazırlanışı) Rakı ile viskiyi karıştırın..daha sonrada dilediğiniz gibi limonla süsleyin.. afiyet olsun
  5. Dın dın bebek sesi

Geçen gün teyzemin telefonunda çalıyordu telefonum yanımda olmadığı için atamadım kendime. dın dın mesaj sesi. gittikçe kızmaya başlıyordu Bileniniz varmı ?
Yüklüyor...
02 Temmuz 2015 Perşembe - 6:47:25