Öneri akıllı tuş hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi
akıllı tuş hakkında

bu ürün hb.com da 30tl
dx'ten hiç alışveriş yapmadım sağlam mıdır? kredi kartı ile mi oluyor güvenli midir acaba diye düşüncelerim var,paypal hesabımda var ama
ne dersiniz
bir de akıllı saat düşünüyorum alan var mı bu siteden

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
aliexpress ten al kardeşim. Aynı fiyatlarda ve daha güvenilirdir. Kredi kartı da geçiyor

calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi
tamam sağol dikkat edeceğim satıcının itibarı vb değil mi? başka bir şey var mı?

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
tamam sağol dikkat edeceğim satıcının itibarı vb değil mi? başka bir şey var mı?
Yok kardeşim itibarı aldığı yorum ve puanlar o kadar. Zaten sorun çıkarsa aliexpress paranı veriyor geriye. Kargo gelmediğinde geri talep ediyorsun parayı. Ben yanlış gönderilen 2 ürünün yenisini bedavaya istedim yolladılar ben de karşılığında 5 yıldız ve iyi yorum verdim :D

calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi
tekrar sağol tek çekindiğim konu kredi kartı'ydı,ama cevaplandırdın
artık buradan deneyeceğim ucuz bir şekilde alışverilerimi

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
100$ veya 75€ üzerine sakın çıkma kardeşim ve ülkemizde orjinali 200 lira üzerinde olan bişey satın alma yoksa gümrük memuru sorun çıkarabiliyor. Sorundan kastım kutu içeriğine bakıyor. Faturada yazan miktarı görünce sorun olmuyor sonra. Biz 2 kişi toplam 100 liralık aldık sorun çıkmadı tavsiye ederim.

calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi
bazı ürünleri belirlerdik peki aliexpressten alınabilecek akıllı saat var mı?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Akıllı saat var u8 gibi fakat onlar kalitesiz. Kaliteli olanlar gümrükten geçmez kardeşim 100 $ altı zor bulursun

Fenomenon

Fenomenon

Üye
bazı ürünleri belirlerdik peki aliexpressten alınabilecek akıllı saat var mı?
Ben bir ara weloop akıllı saati alacaktım. 75$ 50m suya dayanıklı şarjı 3 hafta gidiyor. Ama sonra vazgeçtim.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Yalan kardeşim inanmayın bunlara sony bile 2m yi daha yeni yaptı fiyatı da 200$ akıl var mantık var

Fenomenon

Fenomenon

Üye
Yalan kardeşim inanmayın bunlara sony bile 2m yi daha yeni yaptı fiyatı da 200$ akıl var mantık var
Neden yalan olsun. Normal saatler zaten 50m dayanıyor. Weloop'un hiç bir yerinde delik yok. Mıknatıslı şarj girişi var.
Telefonda 2m olmasının nedeni şu. Usb girişi var, sim girişi var, sd kart girişi var, kulaklık girişi var, var da var. Girişleri kapakla kapatsan dahi kapaklar belli yere kadar dayanıyor.
Su altı kameraları var onlar 5atm basınçtan bile fazla dayanıyor. O kameralar gelecekten mi geldi :)

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Neden yalan olsun. Normal saatler zaten 50m dayanıyor. Weloop'un hiç bir yerinde delik yok. Mıknatıslı şarj girişi var.
Telefonda 2m olmasının nedeni şu. Usb girişi var, sim girişi var, sd kart girişi var, kulaklık girişi var, var da var. Girişleri kapakla kapatsan dahi kapaklar belli yere kadar dayanıyor.
Su altı kameraları var onlar 5atm basınçtan bile fazla dayanıyor. O kameralar gelecekten mi geldi :)
Hayır bunun 70$ civarı olması biraz sıkıntı. Ben de onu diyorum sony 200$ iken bu neden 70 $

• Beğen
Tepkiler: saldıray8
Fenomenon

Fenomenon

Üye
Hayır bunun 70$ civarı olması biraz sıkıntı. Ben de onu diyorum sony 200$ iken bu neden 70 $
Çok basit bi işlemci kullanıyor. Ram vs çok düşük. Samsung sony gibi saatler 512mb ram 4 çekirdek işlemci olduğundan mecburen pahalı.
Bu saate uygulama yüklenmiyor ama bildirim, adım sayar, müzik çalar kontrolü vs vs gibi özellikler var. İşlemci hızı çok düşük olduğundan 110mah batarya ekran sürekli açıkken 3 hafta boyunca dayanıyor.
Bence bu saat diğer saatlerden çok daha iyi. Her gün şarja takmaz zorunda değilsin.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Ben yakın zamanda sony smart watch 2 alcam bakalım :D

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kararım şu an sw2 den yana :D

calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi
yorumlar için teşekkürler o zaman almamakta fayda var türkiyedeki ürünlere bakılmalı.bende pepple steel buldum güzel gibi geldi

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
yorumlar için teşekkürler o zaman almamakta fayda var türkiyedeki ürünlere bakılmalı.bende pepple steel buldum güzel gibi geldi
Yok kardeşim eğer alacaksan alınabilir. Aliexpress ten az alışveriş yapmadık yani

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Dx de iyi sitedir. Ben genelde Dx, Banggood ve Aliexpress i kontrol eder hangisinde uygunsa ondan alırım. Nasılsa çoğu şeyde ücretsiz kargo var. (Nasıl oluyorsa)

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Dx de iyi sitedir. Ben genelde Dx, Banggood ve Aliexpress i kontrol eder hangisinde uygunsa ondan alırım. Nasılsa çoğu şeyde ücretsiz kargo var. (Nasıl oluyorsa)
Aynen neden o kadar yol katedip üretsiz oluyor :hmmm

Üst Alt