akıl hastanesi müşteri hizmetleri...

Konu, 'Mizah - Eğlence - Fıkra' kısmında Yasminozz tarafından paylaşıldı. Okunma: 4399 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. akıl hastanesi müşteri hizmetleri...

Günaydın!

İyi günler,

.... Akıl ve Sinir Hastalıkları Hastanesini aradığınız için teşekkürler.
    For english please dial something else...

-Eğer takıntılarınız varsa, devamlı olarak 1'e basın.........

-Eğer çok kişilikli iseniz 2, 3 ve 4 e basın........

-Eğer travma sonrası sinir bozukluğundan şikayetçiyseniz, 5'e basın ama çooook yaaavaaaaş ve
    diiikkaaaaatliiiiiiiceeeee........

-Eğer ikilemlerden şikayetciyseniz, 6'ya basın. Şimdi 9'a basın, Şimdi 6ya basın ve şimdi 9'a basın....

-Eğer gayipten sesler duyuyorsanız 7'ye basın, telefonunuz ana gemiye yönlendirilecektir......

-Eğer kısa süreli hafıza kaybından şikayetciyseniz, 8e basın, 8 e basın, 8 e basın, 8 e basın, 8 e basın, 8 e basın, 8 e basın, 8 e basın, 8 e basın.....

-Eğer şizofreni şikayetiniz varsa dikkatlice dinleyin.Kısık bir ses size hangi numaraya basmanız gerektiğini
    söyleyecektir.....

-Eğer sinir bozukluğundan şikayetciyseniz, müşteri temsilcisi cevap verene kadar diez tuşuna basarak oyalanın......

-Eğer Uyuşturucu ya da Alkol bağımlısıysanız, birinden sizin yerinize yıldız tuşuna basmasını rica edin.......

-Eğer depresyondan şikayetciyseniz, tuşa basmaya zahmet etmeyin size zaten kimse yardım edemez.........

-Eğer Paranoyaksanız, hiçbir tuşa basmanıza gerek yok... Kim olduğunuzu, ne istediğinizi ve size nasıl
    ulaşabileceğimizi biliyoruz.......

-Eğer Aşağılık kompleksiniz varsa, lütfen telefonu kapatın çünkü tüm operatörlerimiz şu an meşgul ve hiçbiri size zaman ayıramaz........

Yazan: Yasminozz
  2. :kop: :kop: :kop:

3. Eğer Paranoyaksanız, hiçbir tuşa basmanıza gerek yok... Kim olduğunuzu, ne istediğinizi ve size nasıl
    ulaşabileceğimizi biliyoruz.......

Bunu sevdim...

akıl hastanesi müşteri hizmetleri... konusuna benzer içerikler

1. Müşteri Hizmetleri ( 26 Ocak 2006 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

- Temsilci : Esinizin cep telefonu numarasini alabilir miyim? - Müsteri : su anda hatirlayamadim ama valla sizin karsinizda kendimi mal gibi hissettim simdi. --------------------------------------------------------------------- - Temsilci...
  2. Müşteri Hizmetleri ( 14 Şubat 2008 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

MT: - iyi günler ben Alia size nasil yardimci olabilirim? Abone: - simdi Aria Hanim, benim bir Aria hattim vardi. Ya bu arada sizdeki herkesin adi Aria ve Aycell(Aysel) mi? *** MT: - isminizi ögrenebilir miyim? Abone: Ne yapcaksiniz ismimi,...
  3. Vodafone Müşteri Hizmetleri ( 16 Ekim 2011 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

Evet arkadaşlar daha önce senle ben paketi yaptığımı ve belirlediğim numarayı aramama rağmen kontör (TL) düşüşü yaşadığımı burada yazmıştım. Bugün 3. kez müşteri hizmetlerini aradım daha önce aramalarımda sürekli kayıt oluşturup inceleme sonucu...
  4. Müşteri Hizmetleri ( 4 Ocak 2013 | Avea Destek / Sorun / Şikayet )

Kardeşimin Avea hattından Avea Müşteri hizmetleri aradım 4tl gitti bu nasıl iş ben normalde turkcell kullanıyorum turkcell de Müşteri hizmetleri arama başı 40krs.Çok eksiği var Aveanın yazık dert anlatmak bile büyük para olmuş.Ayrıca çok...
  5. Avea müşteri hizmetleri numarası ( 24 Nisan 2013 | Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları )

Arkadaşlar bana avea müşteri hizmetlerinin numarası lazım ücretsiz olan lazım. 444 1 500 ücretli onun dışında bi numara daha vardı. 0 505 ya da 0 555 ile başlıyordu bilen buraya yazabilir mi ? 0 505 444 1 500 müydü emin olamıyorum :( - - -...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Temmuz 2015 Salı - 11:40:36