AIRTIES RT-206v4TT modemle wifi bağlantısı nasıl kurulur ?

Konu, 'Network, İnternet ve Güvenlik' kısmında lugesyaa tarafından paylaşıldı. Okunma: 6362 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. AIRTIES RT-206v4TT modemle wifi bağlantısı nasıl kurulur ?

AIRTIES RT-206v4TT modemim var. Masaüstü pc kullanıyorum. Sadece evimde cep telefonumun wifisini kullanmak istiyorum Pc kalıyken... Bu modemle mümkün mü? Ve ayarlarını nasıl yapmam gerekir?

Yazan: lugesyaa
  2. Cihazın arayüzüne bağlanmanız gerekiyor. (Web Tarayıcınıza 192.168.2.1 yazarak ulaşabilirsiniz. İlk kez gireceksiniz kullanıcı adı "admin" şifreniz ise "ttnet"dir.. Ayrıca Modemin kullanma kılavuzunda Kablosuz bağlantı özelliğini nasıl kullanacağınız ile ilgili detaylı bilgi vardır.

Kullanım kitapçığına alttaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.airties.com/usermanuals/RT206TT_UM.pdf

AIRTIES RT-206v4TT modemle wifi bağlantısı nasıl kurulur ? konusuna benzer içerikler

1. Wifi Modem Şifresini Nasıl Değiştirebilirim? Acil! ( 30 Ağustos 2009 | Network, İnternet ve Güvenlik )

Arkadaşlar Airmax modemim var cd sini kurarken orda Wifi kodu çıkıyor orda yazılmış kodlarden başka şifre olmuyor onlarda çok uzun 26 karakterli.. nasıl değiştirebilirim acaba?
  2. wifi bağlantısı ??? ( 11 Eylül 2009 | Symbian Destek )

arkadaşlar telefon üzerinden wifi kullanılarak google ye giriliyomu giriliyosa nasıl olduğunu hangi programa ihtiyaç duyulduğunu açıklayabilirmisiniz ?? Birde wifi üzerinden msn e giriliyomu hangi programa ihtiyaç var ??yardımcı olursanız...
  3. satılık AİRTİES RT 211 modem ( 20 Nisan 2010 | Notebook - Netbook )

AİRTİES RT 211 WİRELESS modem fiyat 100 tl ANKARA teslımat elden yapılır.BURAK 0536 237 69 14
  4. Yardım Samsung S5233W (wifi) Modem Bağlantısı ( 18 Şubat 2012 | Samsung )

Ya Ben Samsung 5233 WİFİ telefonumdan Masaüstü Pcmdekı Modeme Bağlanmak İstiyorum, Modemin Kullanıcı Adı Şifre Biliyorum. Nasıl Yapıcam Biri Tarif Edebilirmi ÇoK Acil :(
  5. Ethernet kablosuyla nasıl internet bağlantısı kurulur ( 3 Ocak 2013 | PC Donanım Teknik Yardım )

ethernet kablosuyla kendi bilgisayarım ve arkadaşın bilgisayarı arasında internet bağlantısı kurmaya çalışıyorum ama dosya paylaşımından başka bir şey yapamıyorum.internet olmasa bile lan üzerinden bir oyun oynamak istiyorum oyun görmüyor yardım...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Eylül 2015 Çarşamba - 1:19:47