AI Dosyası Nasıl Açılır?

Konu, 'Windows İşletim Sistemi Genel' kısmında Dogus Pertez tarafından paylaşıldı. Okunma: 4400 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. AI Dosyası Nasıl Açılır?

Dosya Türü: Adobe Illustrator Vector File

Dosya Bilgisi: Adobe firmasının ürünü olan Illustrator programı ile çizilmiş vektör tabanlı resimdir. Birçok çizim programı ve bazı 3D programları ile açılabilir. düzenleme yapmak için Adobe Illustrator programı gerekmektedir.

Kullanılan Programlar: Adobe Illustrator

Yazan: Dogus Pertez
    -efşan bunu beğendi.
  2. :tşk:

AI Dosyası Nasıl Açılır? konusuna benzer içerikler

1. CPL Dosyası Nasıl Açılır? ( 26 Temmuz 2011 | Windows İşletim Sistemi Genel )

Dosya Türü: Windows denetim masası Dosya Bilgisi: Windows ile ilgili birçok ayarın yapıldığı denetim masası içersindeki ayar dosyalarından her biridir. Kullanılan Programlar: Windows
  2. CON Dosyası Nasıl Açılır? ( 26 Temmuz 2011 | Windows İşletim Sistemi Genel )

Dosya Türü: Concept Application Server Source Code Dosya Bilgisi: Server bilgisayarlar için yazılmış uygulama programlarının kaynak kodlarıdır. Bu sistem kullanıcı ile Server makine arasında iletişim kurmakta kullanılır. Eğer web paketi...
  3. COL Dosyası Nasıl Açılır? ( 26 Temmuz 2011 | Windows İşletim Sistemi Genel )

Dosya Türü: Grand Theft Auto Collision Dosya Bilgisi: Grand Theft Auto (GTA) isimli oyunda kullanılan program dosyalarından biridir. Araçların ve cisimlerin birbiri ile çarpışma mesafalerini ve ne kadar hasar göreceğini bu dosya belirtir....
  4. CNT Dosyası Nasıl Açılır? ( 26 Temmuz 2011 | Windows İşletim Sistemi Genel )

Dosya Türü: Yardım dosyası içeriği Dosya Bilgisi: Windows ile kullanılan yardım dosyalarıdır.Dosya içersinde diğer yardım dosyalarına bağlantı veya içerik listesi bulunur. Microsoft Help Workshop ile üretilebilir. Dikkat: CNT dosyaları ile...
  5. ?....exe dosyası nasıl açılır? ( 9 Mayıs 2012 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

Forumda biri karışık adlı bir dosya yüklemiş telefonunda var olanalrı eklemiş oldukça yüklü uygulama var.çok uzun sürdü ve bitti.şuan bakıyorum bir kalsörün içinde ?karısık.exe diyor açılmıyor.nasıl açabilirim?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Ağustos 2015 Cumartesi - 21:55:15