AI Dosyası Nasıl Açılır?

Konu, 'Windows İşletim Sistemi Genel' kısmında Dogus Pertez tarafından paylaşıldı. Okunma: 4340 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. AI Dosyası Nasıl Açılır?

Dosya Türü: Adobe Illustrator Vector File

Dosya Bilgisi: Adobe firmasının ürünü olan Illustrator programı ile çizilmiş vektör tabanlı resimdir. Birçok çizim programı ve bazı 3D programları ile açılabilir. düzenleme yapmak için Adobe Illustrator programı gerekmektedir.

Kullanılan Programlar: Adobe Illustrator

Yazan: Dogus Pertez
    -efşan bunu beğendi.
  2. :tşk:

AI Dosyası Nasıl Açılır? konusuna benzer içerikler

1. CPL Dosyası Nasıl Açılır?

Dosya Türü: Windows denetim masası Dosya Bilgisi: Windows ile ilgili birçok ayarın yapıldığı denetim masası içersindeki ayar dosyalarından her biridir. Kullanılan Programlar: Windows
  2. CON Dosyası Nasıl Açılır?

Dosya Türü: Concept Application Server Source Code Dosya Bilgisi: Server bilgisayarlar için yazılmış uygulama programlarının kaynak kodlarıdır. Bu sistem kullanıcı ile Server makine arasında iletişim kurmakta kullanılır. Eğer web paketi...
  3. COL Dosyası Nasıl Açılır?

Dosya Türü: Grand Theft Auto Collision Dosya Bilgisi: Grand Theft Auto (GTA) isimli oyunda kullanılan program dosyalarından biridir. Araçların ve cisimlerin birbiri ile çarpışma mesafalerini ve ne kadar hasar göreceğini bu dosya belirtir....
  4. CNT Dosyası Nasıl Açılır?

Dosya Türü: Yardım dosyası içeriği Dosya Bilgisi: Windows ile kullanılan yardım dosyalarıdır.Dosya içersinde diğer yardım dosyalarına bağlantı veya içerik listesi bulunur. Microsoft Help Workshop ile üretilebilir. Dikkat: CNT dosyaları ile...
  5. ?....exe dosyası nasıl açılır?

Forumda biri karışık adlı bir dosya yüklemiş telefonunda var olanalrı eklemiş oldukça yüklü uygulama var.çok uzun sürdü ve bitti.şuan bakıyorum bir kalsörün içinde ?karısık.exe diyor açılmıyor.nasıl açabilirim?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Temmuz 2015 Cuma - 10:55:08