Haber Age of Empires: Castle Siege Windows Phone Mağaza'da

Sponsorlu Bağlantılar

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
    Konu Sahibi
Age of Empires: Castle Siege Windows Phone Mağaza'da
Microsoft'un efsane oyun serisi Age of Empires'ın Clash of Clans tarzı olan oyunu Age of Empires: Castle Siege eylül ayında mağazada yerini alacak. Oyunda Clash of Clans tarzı oyunlardan farklı olarak askerlere taktik verme gibi özellikler bulunuyor. Bakalım efsane oyunun bu versiyonu tutulacak mı?

Not: Microsoft kullanıcılarına kıyak geçti ve diğer mağazalardan önce ilk Windows cihazlara duyuruldu. Bu da küçük bir not :)

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Güncelleme(9 Eylül): Oyun kapalı beta olarak mağazada
Güncelleme 17 Eylül: Oyun indirilebilir durumda. Hayırlı olsun :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: makineeee, emz, kaygisiz43 ve 4 diğerleri

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Kendi oyununu utanmadan önce bide iOS a verseydi :D

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin, emz, MixRadio ve 3 diğerleri
kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Age of hayranı olarak çok sevindim.Oyun güzele benziyor gerçektende ama paralı olmaz umarımBu arada joe belfiore biraz önce tweet attı ve bu linki de paylaştı oyun hakkında bilgi veriyor ama ingilizcem yeterli olmadığından sizlere bilgi veremicem malesef

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
kursat99

kursat99

Üye
Geçen sene kışın denmişti gelecek diye Eylül e nasipmiş. Hadi bakalım.Ortaçağdan 6 farklı medeniyet varmış. Aynı bildiğimiz aoe ler gibi. Ayrıca verdiğin linkte sayfanın en alt kısmında bir link var. O linkte de canlı yayın olarak oyun gösterilecekmiş.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk: haber için

efege

Üye
Online mı olacak?

pirenuri

pirenuri

Üye
Mağazada deyince şuanda mağazaya düştüğünü sanıyor insan. başlığı düzeltir misiniz ? Mesela yakında mağazada ya da çok yakında yayınlanacak gibi.

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
    Konu Sahibi
Mağazada deyince şuanda mağazaya düştüğünü sanıyor insan. başlığı düzeltir misiniz ? Mesela yakında mağazada ya da çok yakında yayınlanacak gibi.
Mağazada sözcüğü en sonda. Ondan önce gül gibi "Eylül" sözcüğü duruyor. Onu okumuyorsanız sıkıntı başlıkta değil.

• Beğen
Tepkiler: Serhan
zaakaan

zaakaan

Üye
İnşAllah Android'e çıkmaz ya :D Microsoft, Google'a ya uygulamalarını getirirsin ya da sana yok dese kendi üst düzey oyunları ve uygulamaları için :D ki bu kadar köklü geçmişi olan bu oyunu vermese oyunun bağımlıları Google'a isyan edebilirdi ver şu lanet uygulamalarını diye :D

Rainesto

Rainesto

Üye
Msnin oyunu olduğu için büyük ihtimal 512 destekler

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
İnşAllah Android'e çıkmaz ya :D Microsoft, Google'a ya uygulamalarını getirirsin ya da sana yok dese kendi üst düzey oyunları ve uygulamaları için :D ki bu kadar köklü geçmişi olan bu oyunu vermese oyunun bağımlıları Google'a isyan edebilirdi ver şu lanet uygulamalarını diye :D
Şahsen bende androide vermesini istemiyorum.Google zamanında youtube erişimimizi engellediydi..Microsoft'ta tavrını göstersin bir daha göstersin bir şekilde derim :)

• Beğen
Tepkiler: zaakaan
Rainesto

Rainesto

Üye
Şahsen bende androide vermesini istemiyorum.Google zamanında youtube erişimimizi engellediydi..Microsoft'ta tavrını göstersin bir daha göstersin bir şekilde derim :)

Skype için desteği androidten çekmesi yeterli

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: emz, kaygisiz43 ve zaakaan
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
güzel oyun fakat mobilde nasıl olur bilemem pc de eğlenmiştim

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
İnternet istemezse tadından yenmez :D

• Beğen
Tepkiler: emz, Murat Alper ve Rainesto
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar, yazının başında belirttim; Clash of Clans tarzı olacağını. 95% ihtimalle online olacak bir oyun

The Benefit

The Benefit

Üye
Keşke online olmasa idi. :angry:

Nirvana92

Nirvana92

Üye
yakında laptop sogutucu gibi smart phone sogutucuda çıkar piyasaya

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve Rainesto
4MaGuS

4MaGuS

Üye
yakında laptop sogutucu gibi smart phone sogutucuda çıkar piyasaya
öyle bir şey var zaten hatta bazı telefonlarda işlemci sıvı sogutmalı modeller vardı tam olarak hangi cihazda olduğunu hatırlamıyorum ancak böyle bir şeyler okumuştum daha önce

MixRadio

MixRadio

Üye
işte bu güzel haber :D

Serhan

Serhan

Üye
Clash of Clans gelsin biran önce :(

Aziz Yıldırım : Bizi Galatasarayın Kotu Gidişi Şampiyon Yaptı | Bu Mesaj L925 Aracılığıyla Maxicep Windows Phone Uygulamasından Gonderildi

Üst Alt