"Ağda kayıtlı değil" ne demek oluyor???

Konu, 'Samsung' kısmında babatürk tarafından paylaşıldı. Okunma: 997 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. "Ağda kayıtlı değil" ne demek oluyor???

Telefonumla arama yapamiyorum?
    "Ağda kayıtlı değil" mesajı veriyor?? Ne anlama geliyor??? Bilen varmı? Şimdiden teşekkür ederim..

Yazan: babatürk

"Ağda kayıtlı değil" ne demek oluyor??? konusuna benzer içerikler

1. Uygulama phone booted!! ne demek oluyor? ( 28 Mayıs 2013 | Android Uygulama ve Oyun Yardım )

Arkadaşlar telefonum galaxy s2 eski sürümü ics idi 1 ay önce telefoncuya fötürüp yazılımını 4.1.2 yaptırdım, başlarda çok memnundum ama son 2 gündür telefonu kapatıp açtığımda phone booted yazısı çıkıyo, telefonumda herhangi bi sorun yok şuan ama...
  2. "ağda kayıtlı değil" ( 10 Temmuz 2013 | Android Genel )

arkadaşlar çoğunuz biliyorsunuzdur s3 ve s3 minilere 4.1.2 geldikten sonra bu hata alınmaya başlandı güncellemeyi yaptıktan 1 gün sonra bu hatayı aldım telefoncuya gittim 5 dkda ücretsiz halletti verdi imei numaram falan her şeyim kayıtlı...
  3. Uygulama superuser ne demek oluyor? ( 3 Eylül 2013 | Android Uygulama ve Oyun Yardım )

arkadaşlar mrb. telefonum galaxy s2 4.1.2.. telefon yurt dışından geldi, telefonum aramalara kapanmıştı bende telefoncuya gidip imei attırdım sonra farkettimki yeni i ikon eklenmiş menüme, korsan android resmi vardı ve altında superuser yazıyordu...
  4. [KONU KAPATILDI]Samsung Galaxy Note Ii Ağda Kayıtlı Değil ( 25 Kasım 2013 | Samsung )

Konuyu Kapatmis Bulunmaktayim.. Saygilarimla Burak GÜZEL
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Ağustos 2015 Cumartesi - 21:56:41