Adobe PhotoShop ta resmin üzerine yazı yazma

Konu, 'Web Tasarım, Grafikerlik ve Programlama' kısmında Fatih[Sag0]HiphoP tarafından paylaşıldı. Okunma: 71285 | Cevaplanma: 5

1. Adobe PhotoShop ta resmin üzerine yazı yazma

1) Resmi açıyoruz
    < Resmi açmak için tıklayın >

2) Yazı fontumuzu ve büküklüğü ayarladıktan sonra.

3) Layer a tıkladıktan sonra >Layer Style>Bevel and Emboss u seçiyoruz

4)Layer ın fill deyerini %0 yapıyoruz Opacitiy değeri &100 olarak kalsın

5) ve bitti

Yazan: Fatih[Sag0]HiphoP
  2. Ewrim

3. nerden indirioz

4. arkadaş programı anlatmış linki vermesine gerek yok

5. bU HANGİ YAZI TİPİ ? SENİN KULLANDIGIN

--------------- Ekleme ---------------

Layer ın fill deyerini %0 yapıyoruz Opacitiy değeri &100 olarak kalsın

fİll bnde gozukmuyor bi yardm et

6. seni Sevmiyorum

Adobe PhotoShop ta resmin üzerine yazı yazma konusuna benzer içerikler

1. adobe photoshopta jel yazısı yazma ( 9 Haziran 2008 | Web Tasarım, Grafikerlik ve Programlama )

1) Yazımızı yazıp herzaman olduğu gibi layer style e girip Color Overlay i seçiyoruz Burdan. rengi #9BFF26 olarak ayarlıyoruz. 2) tekrar style özelliklerinden bu sefer bevel and Emboss u seçiyoruz.Rsimdeki değerleri ayarladıktan sonra 3)...
  2. adobe photoshopta gümüş yazı ( 9 Haziran 2008 | Web Tasarım, Grafikerlik ve Programlama )

İstediğiniz boyutlarda yeni bir dosya açın. #2D2D2D renginde bir yazı yazın. Herhangi bir değişiklik yapmadan Bevel and Emboss [Inner Bevel] stilini uygulayın. Ctrl tuşuna basılı tutarak layer'ı seçili hale getirin ve Channels penceresine gidin....
  3. Video üzerine yazı yazma ( 4 Şubat 2010 | Webmaster )

Merhaba arkadaşlar, Video üzerine yazı yazma programı var mı bildiğiniz acaba? Kaynak ...
  4. resmime yazı yazma kodu ( 20 Haziran 2010 | Webmaster )

slm arkadaşlar sitemdekı resımlere otamatık olarak yazı yazılmasını istıyorum cok arastırdım ama uygun kod bulamadım yardımcı olabılecek arkadaslar lütfen yardımçı olun. sitem asp dir örnek bu şekılde olacak resımler. Resim:...
  5. Pdf Üzerine Yazı Yazma ( 19 Ekim 2013 | Android Oyun ve Uygulama İstekleriniz )

Merhaba arkadaşlar Samsung Galaxy Tab 3 tabletim var tabletimde matematik testler var pdf olarak ben kalem alıp bu testlerimi tabletimde çözmek istiyorum ama hangi yazılımı kullanacağım hiç bilmiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz?
Yüklüyor...
02 Eylül 2015 Çarşamba - 11:33:15