Adobe Photoshop Eğitimi (Yeni başlayanlar için)

Sponsorlu Bağlantılar

Kaishakunin

Kaishakunin

Üye
    Konu Sahibi
Adobe Photoshop Eğitimi (Yeni başlayanlar için)
Merhaba arkadaşlar herkesin bildiği üzere fotoğraflar üzerinde oynamalar yaparak çok etkileyici veya eğlenceli şeyler yapabilirsiniz. Ama tabi ki bu tür işlemler için bazı programlara ihtiyaç vardır. En yaygın olanları Adobe Photoshop, Photo Espace, Pics Art (Android) vs. Ama bunlardan yaygın ve en kaliteli olanı tabi ki Adobe Photoshop'tur. Öğrenmesi kimileri için zordur ama zor değil sadece biraz karışıktır. İnternette bu konuyla ilgili (Adobe Photoshop ders) bir sürü videolu ve resimli döküman mevcuttur ama onlar da genellikle orta seviye Photoshop kullanıcıları için hazırlanmıştır. Dolayısıyla ben de yeni başlayanlar ve öğrenmek isteyenler için böyle bir şey yaptım.

Not 1: Mikrofonum bozulduğu için not defteri kullanmak zorunda kaldım. Profesyonel bir anlatım değil sadece yüzeysel olarak göstermek amaçlı bir video.
Not 2: Konuyu doğru yere açtığımdan emin değilim moderatörlerden ve forum üyelerinden özür dilerim.
Not 3: Ciddi anlamda yaptığım ilk anlatım olduğu için amatör bir anlatım oldu tekrar özür diliyorum.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve Emrgncy

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Güzel çalışma olmuş, sesli anlatım olsaydı daha güzel olurdu...
birde temizlik bölümünü hızlı geçsen fena olmazmış :D

• Beğen
Tepkiler: mehmetcogurcu

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
gerek yok bana

• Beğen
Tepkiler: mehmetcogurcu
Kaishakunin

Kaishakunin

Üye
    Konu Sahibi
E mübarek arka fona bir müzik eklemeyi de mi akıl edemedin :D

işitme engelliler haber bülteni gibi olmuş video :D
32 dakikalık ne ekleyim. İzlemek isteyen video izlerken kendi bilgisayarından tüm müzikleri yürütsün :D

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
Emrgncy

Emrgncy

Üye
32 dakikalık ne ekleyim. İzlemek isteyen video izlerken kendi bilgisayarından tüm müzikleri yürütsün :D

zaten sıkıntı da orda başlıyor ya :D bazı bölümleri hızlandırıp, videoyu yarı yarıya kısalta bilirdin.. her neyse :D olmuş artık olan.. konuyu fazla dağıtmayalım..

Emrgncy

Emrgncy

Üye
  • Beğen
Tepkiler: 0MG90, mehmetcogurcu ve Mesut Aktaş
Kaishakunin

Kaishakunin

Üye
    Konu Sahibi
Çok abarttınız gittim mikrofonlu kulaklık aldım. :D Sesli yaparım diğerini.

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy

Üst Alt