adını hatırlamadığım eski pc oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rumay

Üye
    Konu Sahibi
adını hatırlamadığım eski pc oyunu
[h=2][/h]
ben küçükken oynadığım bi bilgisayar oyunu vardı bundan en az bi 5-6 sene falan önce oyun bi evin önünde başlıyo bi arabanın veya ağacın üstünden atlayarak giriyosun eve hatta tavanda örümcekler yeşil salgılar falan var silahla öldürerek gidiyosun merdiven çıkıp kapıdan geçip yeni levele geçiyosun şamdanlar falan var evde. kutuların üzerine çıkıyosun kaçmak için adını hatırlayamıyorum ama o oyunu çok bulmak istiyorum lutfen yardım edin​

whymee

whymee

Üye
bende biliyorum o oyunu bi ara çok aradım kuçukken int cafede oynardım fakat ismini bir turlu bulamiyorum .d.d

rumay

Üye
    Konu Sahibi
onu biri bulsun ya lütfeen :)

SHS

SHS

Üye
biraz daha ipucu lazım, karakterin ismini yada görünüşünü hatırlıyor musun?

rumay

Üye
    Konu Sahibi
kahraman mario tarzı bi adam ama silahı var bölüm ilerledikçe borulu bölmeler geliyo mariodaki gibi borular var ilerki bölümlerde, ev tek boyutlu ortadan kesilmiş gibi hani içi görünüyo normal bi ev kapıdan gir falan şeklinde değil.kırmızı merdivenlerden çıkıyosun üst katlarda adamlar var bekleyen arkalarını dönünce vuruyosun ilerledikçe bölümler tavanda örümce ya da üzerine doğru gelen yeşil bi şeyler çıkıyo kutuların üstlerine atlayarak kaçıyosun ya da bazı bölümlerde merdiven olmuyo onun üzerinde üste atlıyosun üst kattan aşağıya inmek için de zeminde kahverengi bi kapı gibi çizgi var oraya basarak iniyosun falan ya elimden geldiğince anlatmaya çalıştım ama adlarını bilmiyorum uzun zaman oldu küçükken oyun adlarına falan takılmazdım

cengizx1

cengizx1

Üye
aklıma gelırse soylerım beyler

rumay

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...