Adil Kullanım Hız sınırı!

Sponsorlu Bağlantılar

punisher123

punisher123

Üye
    Konu Sahibi
Adil Kullanım Hız sınırı!
Arkadaşlar önce şu haberi göstereyim;
Ondan sonra,Merak ediyorum Bu Btk'nın Mobil Operatörlerden,O operatörlerin internet hizmetide verdiğinden haberi yokmu?
Bugün vodafone (diğer operatörlerdede var aslında) Adil kullanımdan sonra şaka gibi bir hız sunuyor,Neden bu Btk zırvası bu operatörlere birşey yapmıyor? Alanına girmiyor desek olmaz,Vodafone bariz olarak Btkyı kullanarak internet paketini aboneye kapatıp açabileceğini söylüyor vs.
Düşünüyorumda Btknın bu hızlardan haberi mi yok acaba :D Son olarak Yıl olmuş 2012,Artık ceptelefonları bile 4g hızlarına ulaşmış,Asla ve asla Bu hızlara razı olunmamalı!..

xxTitanyPro25xx

xxTitanyPro25xx

Üye
kardeş eğer sende turkselden vodafona geçtiysen eminim pişmansındır ben tam turkselden vodafona geçtiğim gün adamlar sınırsız internet paketi çıkardılar üstelik de adi kullanımsız !!! şansa bak :angry:

phasan

phasan

Üye
kardeş eğer sende turkselden vodafona geçtiysen eminim pişmansındır ben tam turkselden vodafona geçtiğim gün adamlar sınırsız internet paketi çıkardılar üstelik de adi kullanımsız !!! şansa bak :angry:

turkcell 1gb den sonra hızı 96 kb/sn dusuyor

plusnettr

plusnettr

Üye
Mobil veri ile karasal veri arasında fark var. Adil kullanımda hız limitinin Telekom da 3mbit e çıkmasının nedeni Telekomun fazladan kota işlemesinden dolayı müşteri tepkisi ile oluştu. Mobil veride ise şu anda 128kbps üzeri adil kullanım hız limitleri söz konusu değil. Vodafone ile Turkcell in bunu 96kpbs ye sabitlemesi ise Avea dan farklı GSM tipi kullanması ve mevcut abone sayısı.
Tabi BTK ılerleyen zamanlarda buna el atar.
Birde bizde normal kotalı paketler en son 8GB birde Kuzey Kıbrıs Telsim e bakın.

phasan

phasan

Üye
burda en ucuzu 8 gb avea verıyor

- - - Eklendi - - -

burda en ucuzu 8 gb avea verıyor

Üst Alt