1. Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Ad-Aware Free Anti-Malware ( Türkçe ) - ( İndir / Yükle / Download )

Konu, 'Teknoloji Haberleri' kısmında Dogus Pertez tarafından paylaşıldı. Okunma: 661 | Cevaplanma: 9

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ad-Aware Free Anti-Malware ( Türkçe ) - ( İndir / Yükle / Download )

Bilgisayarınıza bulaşabilecek veya bilgisayarınızda bulunun kötü niyetli spyware, adware, virüs, trojan, worm gibi malware yazılımlarından arınmanızı sağlayan Ad-Aware isimli yazılımın Türkçe sürümü gün içerisinde indirime sunuldu. Ücretsiz bir güvenlik yazılımı olan Ad-Aware, çoklu tarayıcı desteği, tek tıklama ile web geçmişi temizleme gibi daha birçok özelliğe sahip. Ad-Aware'in içerdiği yeniliklerin ve özelliklerin başında ise şunlar geliyor;

• Core Malware Koruma ve Ad-Watch Live! Temel entegre gerçek zamanlı koruma,
    • Genotip Tespiti Teknolojisi,
    • Davranış-Heuristics Algılama Tabanlı,
    • Rootkit Temizleme Sistemi,
    • Neutralizer Kötü Amaçlı Yazılım Temizleme Aracı,
    • İndir Güvenlik Internet Explorer için,
    • E-posta Tarayıcı (Outlook için),
    • Türkçe dil desteği,
    • Geçmiş bilgileri ve çerezleri tek tuşla silme özelliği,

Eğer sizde bu yazılımı bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız, bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yazan: Dogus Pertez
    Reşwan ve yigitim33 bunu beğendi.
  2. herkesin bilgisayarinda olmasi gereken bir yazilim bence

3. :oke: teşekkürler bu program çok güzel bilgisayarda ne var ne yok biliyo

4. Ewt çok güzeelmiş

5. teşekkürler

6. teşekkürler..

7. teşekkürler

8. :nono: sınırsız müdür ? acaba

9. Teşekkürler

Ad-Aware Free Anti-Malware ( Türkçe ) - ( İndir / Yükle / Download ) konusuna benzer içerikler

1. ad aware türkçe yama? ( 3 Mart 2009 | PC Yazılım Destek )

arkadaşlar ad awareyi indirdim ancak ingilizce olduğu için fazla birşey anlamıyorum nette baktım ama düzgün bişey bulamadım indirdiklerimde olmadı lütfen yardım edin ad aware plus 8.0.0
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Eylül 2015 Cuma - 8:48:43