acilen yardım edebilecek varsa lütfen yardım etsin

Konu, 'Avea Destek / Sorun / Şikayet' kısmında cHamiL tarafından paylaşıldı. Okunma: 939 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. acilen yardım edebilecek varsa lütfen yardım etsin

ben açık hat almıştım awea kontorlu.sim kartım bozuldu artık kullanamıyorum hat benim üstüme değil yedeğini bi yolunu bulup çıkarttırmam lazım nasıl yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

Yazan: cHamiL
  2. yeni hat alacaksın yada aldığın yere git onlar çözüm bulabiliyo

3. eski numarana elveda deyip yeni numarana hoşgeldin diyecen.

4. normal bir avea bayine git orada sorununu anlat onlar sana hattını geri çıkartıyorlar 1 kaç güne kadar hatta sin deki rehber bile duruyor 10 tl idi galiba pahalandımı bilmiyorum :d

5. Avea Bayiilerine git Telefon numarını söyle durumu bildir sana yeni sim kart verecekler .... (SİM KART ÜCRETİ ALIRLAR)

6. bir avea bayisine gidip sim plus al

acilen yardım edebilecek varsa lütfen yardım etsin konusuna benzer içerikler

1. Çözebilen varsa lütfen yardım etsin =,( ( 14 Ekim 2010 | Konu Dışı )

Okulda bir öğretmenim benim ve arkadaşımın kravatını istedi. Sonra kravatları çözüp birini benim elime kelepçe gibi bağladı. Diğerini de ilk önce arkadaşımın bir bileğine bağlayıp, ucunu benim bileklerimdeki kravatın arkasından geçirip...
  2. Acilen Yardım (Lütfen) ( 28 Mayıs 2011 | Samsung )

Beyler ben yeni bir telefon almayı düşünüyorum.Şu telefonlardan en iyisini söylermisiniz. Samsung Galaxy-Mini Samsung İ551 (Aslında gönlümde bu var ama,kızağının çabuk bozulmasından korkuyorum.) Samsung Galaxy 5 Samsung Galaxy Fit Şimdiden...
  3. Acilen yardım lütfen ( 7 Nisan 2012 | Konu Dışı )

Arkadaşlar ben bu yazının türkçesini çok merak ediyorum türkçeyece çeviremedim ne olduğunuda anlamadım birisi bana ne yazdığını çevirebilirmi acil lütfen [IMG]
  4. Yardım Edebilecek var mı ? ( 7 Eylül 2012 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

Arkadaşlar bana nokia haritalar için Türkiyenin cities dosyası lazım forumdaki linkler hep kırık,pc yok indiremiyorum etrafta wifi de yok .elinde bu dosyalar olan biryere upload edip bana yardım edebilir mi ? Tüm türkiyeye gerek yok sadece...
  5. Bilen varsa yardım etsin lütfen ( 29 Ocak 2013 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

Arkadaşlar benim telefonum 5800 xpressmusic .jar dosyalarını açmıyo yardım lütfen ha bide telefondan .zip dosyalarını açan programı bilen varsa link atabilirmi internete opera mini ile giriyorum.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Temmuz 2015 Cuma - 14:22:04