acil yardım virüs yedim (format attım :((( )

Sponsorlu Bağlantılar

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
acil yardım virüs yedim (format attım :((( )
beyler bilgisayar gitti masaüstü uçtu siyah ekran çince vi program geldi asc gibi bişeyler yapıor reklamlar açılıor masaüstünde formatlık oldu kısaca ama içinde yaklaşık 50 gb silinmemesi gereken program veri var. ne yapmam lazım.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İnternet Bağlantısını Kesip Denedinmi? CTRL ALT DEL Yap Açıkları Kapat
İnternet Bağlantısını Kesip Denedinmi? CTRL ALT DEL Yap Açıkları Kapat

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
Denedim malware figter ile temizlettim 23 oge temizledi lakin o cince program gorev yoneticisinden ne kapaniyor ne de siliniyor sanirim formatlik oldum :(( kajsjjdjd

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
İnternet bağlantısını kes, bilgisayarı güvenli modda başlat. görev yöneticisinden bu şekilde daha kolay sonlandırabilirsin onları

exp_l0it

exp_l0it

Üye
kullandiginiz sistemi ogrenebilirmiyim ?

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
windows 10 kullanıyorum.güvenli moda geçemedim f8 f10 f12 kaç kere denedim açamadım.masaüstü kapkara oldu sildim herşeyi 120 gb :(( nasıl indirecem bunları

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
windows 10 kullanıyorum.güvenli moda geçemedim f8 f10 f12 kaç kere denedim açamadım.masaüstü kapkara oldu sildim herşeyi 120 gb :(( nasıl indirecem bunları
silmeden ayarlardan kurtarmaya girip kurtarmayı seçebilseydin şuan her şeyin duruyordu.ayrıca onun haricinde verileri kurtarmanın çok yolu daha vardı...

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
exp_l0it

exp_l0it

Üye
tuslar ise yaramaz. yeniden baslat secenegine shifte basili tutarak giriceksin. orada var guvenli mod.

• Beğen
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
silmeden ayarlardan kurtarmaya girip kurtarmayı seçebilseydin şuan her şeyin duruyordu.ayrıca onun haricinde verileri kurtarmanın çok yolu daha vardı...
neyse sağlık olsun çok şişmişti bilgisayar rahatladı şimdi sade bir masaüstü yapacağım.:D alanlarına göre ayırabileceğim şekilde bi masaüstü planınız varmı olan resim atsın oyunlar programlar iinternet tarayıcıları farklı farklı yerlerde olacak
tuslar ise yaramaz. yeniden baslat secenegine shifte basili tutarak giriceksin. orada var guvenli mod.
f2 ile biosa nasıl giriyor ?

exp_l0it

exp_l0it

Üye
neyse sağlık olsun çok şişmişti bilgisayar rahatladı şimdi sade bir masaüstü yapacağım.:D alanlarına göre ayırabileceğim şekilde bi masaüstü planınız varmı olan resim atsın oyunlar programlar iinternet tarayıcıları farklı farklı yerlerde olacak

f2 ile biosa nasıl giriyor ?
secure boot ozelligi acik digilse biosa f2 ile girebilirsin diye biliyorum. ben secure boot acik oldugunda 4de1 ihtimalle giriyorum cunku bios cok hizli geciyor. yine ayni baslatma menusunden biosa girebilirsin uefi kurulu ise.

kralberk13

kralberk13

Üye
geçmiş olsun

• Beğen
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Adwcleaner dene

cyborg78

cyborg78

Üye
Combofix :gun1:

cihanata_1

cihanata_1

Üye
kuvvvetli bir booateble virüs programıyla tarat (temizleme cdsi) yada format at:)

cihanata_1

cihanata_1

Üye
başlığa format attım yazmışşın görmedim:(

Üst Alt