(( Acil Yardım )) İstenmeyen No'dan Mesaj Engelleme ?????

Konu, 'Vodafone Destek / Sorun / Şikayet' kısmında dragoonbjk tarafından paylaşıldı. Okunma: 6011 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. (( Acil Yardım )) İstenmeyen No'dan Mesaj Engelleme ?????

Arkadaşlar Vodafone hat kullanıyorm fakat istenmeyen bi numardan mesaj geliyor buda benim sinirimi bozuyor :allalla:...bunu operatör aracılığıyla ya da bir şekilde engellemenin bir yolu var mı ? Ve sadece tek bir numarayı engellemek istiyorum.. Lütfen yardımcı olun. Şimdiden teşekkür ederim.:ağlarım:

Yazan: dragoonbjk
  2. Şebeke üzerinden bişey yapamazsın, program ile gelen mesajı telefon otomatik olarak siler fakat karşı tarafa iletildi raporu gider, yani mesajı okudunuz diye bilir karşıdaki. İş buyük boyutta ise savcılık ile adamın ipini çekebilirsin.

3. LAZOFLU arkadaş gereken her şeyi söylemiş ve haklı.

(( Acil Yardım )) İstenmeyen No'dan Mesaj Engelleme ????? konusuna benzer içerikler

1. İstenmeyen reklam mesajlarını engelleme ( 7 Haziran 2009 | Genel Bilgiler, Haberler, Anketler ve Diğer )

İstenmeyen reklam mesajlarını engelleme Cep telefonunuza olur olmaz zamanlarda gelen reklam mesajlarından dertli iseniz çözümü var. Telekomünikasyon kurumu bu işe el attı ve şimdi tüm gsm operatörleri eğer siz isterseniz bu mesajları...
  2. nokıa 6300 için istenmeyen mesajları engelleme nasıl oluR ?? ( 13 Şubat 2011 | Cep Telefonları Genel )

nokıa 6300 için istenmeyen mesajları engelleme nasıl oluR ??
  3. İstenmeyen No'dan Mesaj Engelleme ????? ( 20 Haziran 2011 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşlar Vodafone hat kullanıyorm fakat istenmeyen bi numardan mesaj geliyor buda benim sinirimi bozuyor :allalla:...bunu operatör aracılığıyla ya da bir şekilde engellemenin bir yolu var mı ? Ve sadece tek bir numarayı engellemek istiyorum.....
  4. Samsung GT S3353 Mesaj Engelleme Sorunu !!! LÜTFEN ACİL YARDIM!!! ( 10 Temmuz 2011 | Samsung )

merhaba arkadaşlar daha dün aldığım samsung gt s3353 markalı telefonda tüm gün sinirimi bozmaya yetecek bir sorunla karşılaştım . mesaj ayarlarını kurcalarken msj engelleme die bir bölüme girdim ve denemek için bir kişiyi engelledim ve sonra ona...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Ağustos 2015 Cumartesi - 23:57:57