ACİL U600 Gönderilen Mesaj Kutusu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmetsevinc

Üye
    Konu Sahibi
ACİL U600 Gönderilen Mesaj Kutusu
Arkadaşlar çok acil Samsung marka cihazlarda bilgiye sahip arkadaşlar bende U600 var bir de sorunum var.. Yani benim için sorun ama belki çözümü vardır..

Telefonun Mesajlar Menüsünde bulunan Gönderilen Kutusunda tüm gönderdiğim mesajlar saklanıyor ve bu benim için pek iyi bir özellik değil bu kısmın kullanılmasını istemiyorum yani mesajları Gönderilenler Kutusun da(mms-sms) saklamaması için ne yapabilirim saygılarımla.

Mehmet Sevinç

maxiburak

maxiburak

Üye
kard€ş ayarlar kısmına falan baktın mı

mehmetsevinc

Üye
    Konu Sahibi
baktım baktım ayarlar kısmında yok

maxiburak

maxiburak

Üye
kardeş malesef yardımcı olamıycam kusura bakmassan sewinirim :D

karakterli

Üye
dediğin özellik u600 de otomatiktir.maalesef bunun bir çözümü yok her defasında girip silmen lazım... :(

dikeey09

dikeey09

Üye
bilgiler icin tskler...

iskenlii

iskenlii

Üye
cihazı resetle

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Negative'in Telefon Modeli Bu Konuda Bilgisi Vardır Muhakkak :cool

Ozan

Ozan

Admin
Hiç ihtiyacım olmadı ve u600 kullanmıyorum artık ancak mesak ayarlarında gönderilen mesajları kaydet seçenegi oldugunu hatırlamıyorum - bir bakın yinede - dolayısı ile iptal edemiyorsunuz. Kısa mesaj attıktan sonra gönderilen kutusuna gidip silebilirsiniz mesajı .

yalcoom

Üye
hiç bişey yapamıosun mesajları kaydediyo herkesin dedği gibi girip siliceksin başka çaren yok...

sasesısi

Üye
arkadaşlar bnm telefonum e250 ama malesef mesaj göndermio resetledm fabrika ayarlarına dndüm ama olmadı szce napabilirm??

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar bnm telefonum e250 malesef mesaj göndermiyor iki kere müşteri hizmt aradım resetledim fabrika ayarlaırna döndüm ama olmadı napabilirm?​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt