Acil samsung gt-s5603 orjinal türkçe firmware

Sponsorlu Bağlantılar

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
Acil samsung gt-s5603 orjinal türkçe firmware
Arkadaşlar. Telefon Gt-S5600 oldu. Bana Acil Gt-S5603 Orjanal Türkiye Yazılımı lazım lütfen Acil yardım.:ağlarım::ağlarım::hmmm:bilmm

senna93

senna93

Üye
bende aynı durumdayım lütfen yardımcı olunn :ağlarım:

emrepreston

emrepreston

Üye
bende araştırıyorum arkadaşlar.. telpaya gittim geçen güncellemesini yaptırmak için bi gün kalması gerekio dediler bende vazgeçtim.. ama birini buldum , yardım edebilcek biri telpa görevlilerinden boot files , rc1 , vs.. dosyaları isticek.. eğer alabilirsem sizede yardımcı olurum..

AARLN

Üye
banada lazım bulursanız sevinirim :)

--------------- Ekleme ---------------

ingilizce olan sürümünü buldum fakat türkçe yok istersen paylaşabilirim.

AARLN

Üye
arkadaşlar sitedeki bütün firmwareleri denedim fakat s5603 türkçe orjinal firware olmadığı için telefonumu servise götürdüm ve bana 20 tl ücret karşılığında yapılacağını aksi takdirde telefonumun hiçbir garanti sorunundan yararlanılamayacağını söledi seçim sizin..

--------------- Ekleme ---------------

eklemem gerekirse 20 tl ücret karşılığında orjinal firmware yüklettim en azından garantim devam ediyor :)

vvvooolll

Üye
Merhabalar telefonum turkcell ve vodafone u cekıyor. Avea yi cekmıyor nasıl düzeltebilirim

AARLN

Üye
şebele ayarlarını değiştir ayarlar>şebeke ayarları>şebeke modu>otomatik veya gsm 900-1800 yap

bedellimsin

bedellimsin

Üye
bende arıyorum olan varsa çift menülü türkçe ama

5600 ınki olamsın

sevgim35

Üye
biri yardm etsn GT-S5603 youtube bglanyor dyo bglantı kesilip erisim noktasi istiyo ne yaptysm olmadi biri yardm etsn :(