Acikögretim Lise Ders secimi..

Konu, 'İlköğretim ve Liseler' kısmında Enisimo tarafından paylaşıldı. Okunma: 1045 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Acikögretim Lise Ders secimi..

Merhaba Arkadaslar, ben Liseyi Acik Ögretimden okuyorum ve simdik ders secimi yapmam gerekiyor ilk kayidimda cikan sorunlardan dolayi ders secimini kendim yapmamistim, simdik degistirme sansim var bölümü ve dersleri fakat senin ortasinda degistirirsem beni nasil etkiler bilemiyorum Yurtdisindan okudugum icin..
    Suanda Sosyla Bilimlerdeyim Üniversitede Isletme - Bankacilik okumak istiyorum bunun icin hangi bölümü ve dersleri secmem benim yararima olur bilgilendirirseniz cok sevinirim.. :evet:

Yazan: Enisimo

Acikögretim Lise Ders secimi.. konusuna benzer içerikler

1. Lise Seçimi.... ( 12 Mart 2008 | Dershaneler, SBS, LYS, YGS ve KPSS )

Lise Seçimi.... Yeni bir öğretim kurumu, yaşamın bir döneminden diğerine geçişin bir basamağını oluşturur. Seçeceğiniz lisenin sizlerin yaşamı üzerinde ne gibi etkiler yaratacağını bugünden bilmek belki pek mümkün olmayabilir ancak bazı verilere...
  2. Lise Bölüm Seçimi. ( 6 Haziran 2012 | İlköğretim ve Liseler )

Merhaba arkadaşlar 9.sınıftayım yıl bitti sınıfı geçtim ama hangi bölümü seçsem karar veremedim baya düşündüm tm,sos eledim ve yabancı dil , matematik - fen bölümleri arasında kararsız kaldım matematik 1 ama genede sevdiğim bir ders yabancı dil...
  3. Lise 2 Bölüm-Ders Seçme [ACİL] ( 9 Haziran 2012 | İlköğretim ve Liseler )

Arkadaşlar bu salı bölüm-ders seçme günü.Anadolu Lisesinde okuyorum.Vede ben karar veremedim.Matemati'ği yapamayacağımı düşünüyorum.İş sözele kayıyor.Ama kitap okumayı sevmiyorum.Denemelerde Dil Anlatım+Edebiyatı en fazla yirmi dakikada...
  4. Lise 2 Bölüm-Ders Seçme [ACİL] ( 9 Haziran 2012 | Konu Dışı )

Arkadaşlar bu salı bölüm-ders seçme günü.Anadolu Lisesinde okuyorum.Vede ben karar veremedim.Matemati'ği yapamayacağımı düşünüyorum.İş sözele kayıyor.Ama kitap okumayı sevmiyorum.Denemelerde Dil Anlatım+Edebiyatı en fazla yirmi dakikada...
  5. Üniversite ders seçimi ders kaydı ( 12 Eylül 2013 | Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları )

Şimdi ders kaydı listesinde zorunlu, ortak zorunlu ve seçmeli dersler var seçmeli de belirtiyor zaten 1 ders seçiniz vs gibisinden ortak zorunlulara tik atılıyor lakin zorunlu olanlara tik atılmıyor neden? Bir diğer soruda ders kaydını son...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Eylül 2015 Salı - 13:07:24