Açık İlköğretim Okulu 6,7. Sınıf

Konu, 'İlköğretim ve Liseler' kısmında ACMİLANO tarafından paylaşıldı. Okunma: 8085 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Açık İlköğretim Okulu 6,7. Sınıf

maxicep sakinleri :ehe
    Bazı arkadaşlardan duyduğuma göre Bazı Yayınevlerının bastıkları sorun bankalarında sorular birebir hiç değiştirilmeden Açık İlköğretim Okulu sınavların sorulabılıyormuş bu konuda daha detaylı bilgisi olan var mı? ve kaynak verebilirmi . yani sorular aynımı oluyo 2 , 3 sınavlarda ??

--------------- Ekleme ---------------

pffffffffffffffffffffffff

Yazan: ACMİLANO

Açık İlköğretim Okulu 6,7. Sınıf konusuna benzer içerikler

1. açık ilköğretim 7, ve 8, sınıf sınavlarına hazırlanmam lazım ama nerden başlayacağım bilmiyorum ( 30 Aralık 2009 | İlköğretim ve Liseler )

açık ilköğretim 7, ve 8, sınıf sınavlarına hazırlanmam lazım ama nerden başlayacağım bilmiyorum 9 tane ders var kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen :ağlarım:
  2. İlköğretim 7.Sınıf Sosyal Bilgiler Testi ( 12 Ekim 2012 | İlköğretim ve Liseler )

7.SINIF SOSYAL BİLGİLER DERSİ SORULAR 1. Yeniçağda “laik devlet” anlayışı ilk kez hangi olaydan sonra ortaya çıkmıştır? A) Coğrafi Keşifler B) Rönesans C) Reform D) Haçlı Seferleri 2. Aşağıdakilerden hangisi coğrafi keşiflerin...
  3. Açık İlköğretim Okullarına Kimler Başvurur ( 12 Ekim 2012 | İlköğretim ve Liseler )

Açık Öğretim Okullarına Kimler Gider AİO Kimler Başvurur Kimler Başvurabilir: 15 yaşından gün almış; İlkokul mezunları, Ortaokulun 1, 2 veya 3.sınıfından ayrılanlar, İlköğretim okullarının 5. sınıfını bitirenler ile 6, 7 veya 8....
  4. Açık İlköğretim Okulu Öğrenci Büroları ( 12 Ekim 2012 | İlköğretim ve Liseler )

Açık İlköğretim Okulu Öğrenci Büro Adres ve Telefonları Yurt Dışı Öğrenci Büroları Batı Avrupa İrtibat Bürosu: Anadolu Üniversitesi Batı Avrupa irtibat Bürosu Köln/ ALMANYA Tel: 00 492 221 51 10 44/45/46/47/48 Faks: 00 492 221 52 11 49...
  5. İlköğretim 1. Sınıf Okul Şarkıları ( 14 Ekim 2012 | İlköğretim ve Liseler )

İlköğretim 1. Sınıf Okul Şarkıları nelerdir 1. Sınıf Okul Şarkıları *AÇ KAPIYI BEZİRGAN BAŞI *AYI YOGİ *ALİ BABA'NIN BİR ÇİFTLİĞİ VAR *BAK POSTACI GELİYOR *DAHA DÜN ANNEMİZİN
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Temmuz 2015 Cuma - 18:24:06