acer dizüstü bilgisayar kullanıcı şifremi unuttum

Konu, 'PC-Donanım Genel' kısmında abuzer02 tarafından paylaşıldı. Okunma: 3759 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. acer dizüstü bilgisayar kullanıcı şifremi unuttum

acer dizüstü bilgisayar kullanıcı şifremi unuttum

Slm değerli Maxicep ailesi sorunum şu arkadaşlar 1 aydır acer marka dizüstü bilgisayarımı açmamıştım bugün açtım ama bilgisayar açılırken kullanıcı adı ve şifre yani parola koymuştum ama bi türlü parolamı hatırlayamıyorum parolayı nasıl sıfırlayabilirim acil yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Yazan: abuzer02
  2. acılırken guvenlı modda acıp eger admınıstrator yonetıcısı var ıse ona gırıs yapıp parolayı sıfırlayabılırsınız...
    Eger yok ıse yapacak bırsey yok malesef

3. Sağol kardeş sorunu hallettim.

4. Nasil Yok .? Bir Yontemle %100 Oqrenebiliyorsun .. Hemde 3 Dkkda :)

5. nedir ?

6. 3 dakikayı 1 saniye geçerse bozuşuruz:ehe

acer dizüstü bilgisayar kullanıcı şifremi unuttum konusuna benzer içerikler

1. Bilgisayar şifremi unuttum. ( 10 Aralık 2011 | Windows İşletim Sistemi Teknik Yardım - Destek )

Arkadaşlar şu an notebook'dan Maxicep'e giriyorum bilgisayarım kapalı, ama ne yazık ki şöyle bir sorunum var bilgisayarımın ni kaybettim. Ancak Facebook şifrem ile bilgisayarımın aynıydı, 17 harfliydi son 9 harfini hatırlıyorum ve ne yazık ki...
  2. acer dizüstü bilgisayar kullanıcı şifremi unuttum acil yardım! ( 19 Mayıs 2012 | PC Donanım Teknik Yardım )

acer dizüstü bilgisayar kullanıcı şifremi unuttum Slm değerli Maxicep ailesi sorunum şu arkadaşlar 1 aydır acer marka dizüstü bilgisayarımı açmamıştım bugün açtım ama bilgisayar açılırken kullanıcı adı ve şifre yani parola koymuştum ama bi...
  3. bilgisayarımın şifresini unuttum ne yapabilirim ( 26 Aralık 2012 | Windows İşletim Sistemi Teknik Yardım - Destek )

Arkadaşlar bilgisayarımı servise göndermiştim geri geldikten sonra şifremi unuttum guest hesabından giriş yapabiliyorum asıl hesabımın şifresini nasıl bulabilirim acil yardımmmmm...
  4. adsl kullanıcı adı şifresini unuttum ( 29 Mart 2013 | Network, İnternet ve Güvenlik )

beyler adsl kullanıcı adı ve şifresini değiştirdim şimdi aynısını girince bu hatayı veriyor http://imageshack.us/photo/my-images/843/helpge.png/ acep bu adsli fabrika ayarların döndürme veya resetleme seçeneğim var mı? model air 5341
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Ağustos 2015 Cumartesi - 6:04:25