İstek Access Point Ten Anlayanlar Bi El Atın.. Lütfen.

Sponsorlu Bağlantılar

ThE VeNoM

ThE VeNoM

Üye
    Konu Sahibi
Access Point Ten Anlayanlar Bi El Atın.. Lütfen.
herkeze s.a şimdi benim şöle bi isteğim var ben internetimii. bir panel anten sayesinde. bi galeriden çekiyorum mesafe bayagı bi uzak ama panel anten banamısın demi0 4-5 mbit rahat çekio. ben şimdi anteni şökülebilir bi alsam pu panel atneni bağlasam ona..
çalışır mı ? internet alabilirmiyim evin içinde... birdee şöle bi sorun var interneti kullandıgımı bilmiolar.. bir ap sayesinde karsı modeme ellemden kurulabilir mi ? belli olur mu birde :D sorularımı cevaplayan arkadaşlara teşekkürler.

H3LLBOY43

H3LLBOY43

Üye
acces point kurulumunda sifrelemeyi wep falan yapacan eger wpa2 ise ayni marka olması gerekir modemler büyük ihtimalle anliycan biraz karışık durum varsa birisinde dene ama % 87,46 olmaz gibime geliyo

trserdar

Üye
zyxel wap 3205 tip universal ap yardimiyla yapabilirsin aradaki mesafe onemli tabi birde modem arayuzunden bagli bilgisayarlari gorebilirler yerinde olsam modemde wps ayarlarini aktif edip sifre degisse bile pinle giris yapmayi denerdim

ThE VeNoM

ThE VeNoM

Üye
    Konu Sahibi
zyxel wap 3205 tip universal ap yardimiyla yapabilirsin aradaki mesafe onemli tabi birde modem arayuzunden bagli bilgisayarlari gorebilirler yerinde olsam modemde wps ayarlarini aktif edip sifre degisse bile pinle giris yapmayi denerdim
onasıl oluyor peki ? yani modemin wiles şferi örneğin Ersaoto55 bunuu değiştirirse bile biz girebiliyormuyuzz bu pin sayesindee..

trserdar

Üye
bagli mac adreslerini wps pini modem mac adresini ogrenirsen degisen wpa sifresini backtrack ile 1 dk da cozebilirsin wps ile sifre kirma olarak aratirsan bulursun yapilisini

Üst Alt