Abdnin Savaş Oyunu

Konu, 'PC Oyunları' kısmında ^^AnaCOnDA^^ tarafından paylaşıldı. Okunma: 3704 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Abdnin Savaş Oyunu

  Günde 5 milyon PC kullanıcısının ilgi gösterdiği America's Army adlı savaş oyunu, Ubisoft ve Amerikan Ordusu'nun işbirliğiyle geliştirildi


  Amerikan Ordusu'nun 12 milyon dolar bütçe sağlayarak, bilgisayar oyun firması Ubisoft ile birlikte geliştirdiği American's Army: Rise of Soldier adlı oyun, şu sıralar internette oldukça popüler.
  Oyunu internet sitesi aracılığıyla günde ortalama 5 milyon bilgisayar kullanıcısı oynuyor. Tek veya çok oyunculu olarak karşılıklı oynanabilen oyun, istatistiklere bakıldığında günde 100 bin saat boyunca oynanmakta.
  İnternet üzerinden ücretsiz olarak bilgisayarlara yüklenip, farklı mekânlardaki kullanıcılar tarafından eş zamanlı olarak oynanabilen America's Army, tasarımındaki gerçeğe yakın öğelerle dikkat çekiyor. Oyunda savaşlarda en son kullanılan teknolojiler, savunma ve saldırı silahların yanı sıra, farklı stratejiler de yer alıyor.

  Hedef, gençler
  Bilgisayar çağındaki gençlerin askerlikle tanışması için özel olarak hazırlanan oyunun, ABD'de Kara Kuvvetleri'nde eğitim için tasarlaran özel versiyonunun yanı sıra, Deniz Kuvvetleri ve Gizli Servis için de özel sürümleri bulunuyor. Oyun öncelikle Ordu ve istihbarat birimleri için tasarlanmış ardından da özel bir sürüm hazırlanarak internetten oynanması sağlanmış durumda.

  Kurşun asker oldular
  Deniz Kuvvetleri, oyun sayesinde denizdeki ateşleme sistemlerinin uygulamasını bilgisayar platformuna taşıyarak, çalışmalarında kullanıyor.
  Bu arada oyunda Afganistan ve Irak'ta kullanılan savunma silahları ve yöntemlerinin de yer aldığı bölümler var.
  Oyun internetin yanı sıra, Microsoft XBox ve Sony Playstation 2 oyun konsolları için de özel sürümlere sahip. Ayrıca oyundaki karakterler, oyuncak üreticisi Radioactive Clown ile yapılan lisans anlaşmasının ardından 'kurşun asker' tasarımlarıyla da ABD'de pazarlanıyor.  Yazan: ^^AnaCOnDA^^
 2. güzel bence oyunlarda gercek silah kullanılması.. ama amerikalıların taktigi bu zaten..insanları sawaşa hazırlamak..seninde dedegin gb özellıkle gencleri hedef alıolar..

 3. Bu konunun PC Donanım bölümüne açılması yanlış.

Abdnin Savaş Oyunu konusuna benzer içerikler

 1. bluetooth savaş oyunu ? s60v3 ( Symbian S60v3 Destek )

  merhaba. bende nokia e52 var. s60v3 yani. arkadaşla bluetooth dan counter gibi oyun oynamak istiyoruz. öyle bir oyun varmı ? şimdiden teşekkürler..
 2. Savaş oyunu ( Symbian S60v5 Oyun İstekleriniz )

  nokia 5800a savaş oyunu bilen varmı ?
 3. Savaş Oyunu... YARDIM ( Symbian S60v5 Oyun İstekleriniz )

  S.a Beyler oyunu anlatıyım hemen : Oyunu abim oynamıştı ama telefonda silmişti oyun güzeldi . Bende merak ettim kurucam kendi telefonuma. Şimdi ilk olarak kendimize bir New den karakter açıyoruz. Karakterler hep Savaşçı (warrior) oluyor. Onune...
 4. Oyun Savaş Oyunu ( Android Oyun ve Uygulama İstekleriniz )

  samsung galaxy trend 7560 telefonum var ve bu telefonuma göre osmanlı savaş oyunu veya daha iyi kaliteli straleji savaş oyunu var mı
 5. Oyun Internet Gerektirmeyen Savaş Oyunu? ( Android Oyun ve Uygulama İstekleriniz )

  İnternet Gerektirmeyen Yada Sadece İlk Girişte İnternet Gerektiren Savaş-Strateji Oyunu Var mı?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
10 Şubat 2016 Çarşamba - 17:14:58