9500 için opera dışında bir tarayıcı önerileriniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Telefonda hangi tarayıcı daha iyi ?

• Kullanılan toplam oy
    27
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

McAka

Üye
    Konu Sahibi
9500 için opera dışında bir tarayıcı önerileriniz ?
nokia 9500 için opera dışında başka bir tarayıcı önerileriniz varmı opera çok kasılıyor ve yavaş çalışıyor teşekkürler
firefox aradım ama bulamadım içinizde olanınız varmı yada daha hafif bir web tarayıcısı olanınız varmı
:hmmm:bilmm

eyup007

eyup007

Üye
hmm..bende operayı denedim hem kasıyor hemde mause u iyi oynamıyor..telefonun kendi tarayıcısını çok sevdim baya kaliteli..

bu arada bolt browser kuruyorum şuan nasıl olacak bakalım :D

McAka

Üye
    Konu Sahibi
valla tuşlarada basınca ikişer basıyor bazen operada kastığı için com yazıcam ccom yazıyor bazen çok kasıntı opera daha hafif bir tarayıcı olsa iyi olurdu ayrıca youtubede get flash player diyo yüklemeye kalkıyorum flash playeri bu sefer opera çöktü diyo ve kapatıyo nası oldu senin yüklediğin çalıştımı

M.D.hakan

M.D.hakan

Üye
bolt kullaniyorun ve su andada bolttan yaziyorum opera gibi kasmiyor cok daha islevsel

enolaguy

Üye
Opera 5.1 i kullanıyor olmalısın o kasar, Nokia 9500 de Opera mini 4.2 yi kullanmalısın onunla uçak gibi çalışır :)

ada965

Üye
opera mini f kullan bende vardı 9500 4ten sonrası kasıyor

MADRABAZ

Üye
Ucweb kullanın tavsiye ederim 7.6 sını indirdim oviden e63 kullanoyorum bu yazıyıda ondan yazıyorum suan bedava ve sorunsuz kullandıkça aşina oluyorsunuz normal web moduda guzel eksi yanları download slterinden dosya indirimi (rapid 4share gibi) zayıf facebook videolarını gostermiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt