Telefon Tavsiyesi 900 liraya kadar Tavsiye

Sponsorlu Bağlantılar

Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
900 liraya kadar Tavsiye
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir telefon alacağım. 900 lira kadar falan. Windows Phone platformunda bu fiyata alınacak en iyi cihaz hangisidir ? Çok fazla oyun oynamam. Gerekli programlar olsun yeterli. Kamerası iyi olsun , hızlı ve stabil olsun , donmasın , kasmasın , güncelleme desteği olsun. Kriterlerim bunlar.Özellikle interneti çok kullanacağımı düşünüyorum. Üniversitede yüksek hızlı internet var. Benim cihazım 5800 ben bağlanıp girerken sınıfta bir kızda Lumia 520 vardı ancak o giremiyordu hata veriyordu. Windows 8'de iken öyleydi. Bu durum 8.1 ile düzeldi mi ? Şuanda 750 liraya sıfır Lumia 925 buldum. Sizce hangi cihazı alayım ? Aldıktan sonra pişman olur muyum ? Sizin yorumlarınız çok önemli.Yorumlarınızı esirgemeyin. Şimdiden teşekkür ederim.

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
750 liraya sıfır 925 ni? O kadar düştü mü fiyatlar? Kaçırma sakın. Zaten wp cihazlar donmaz, kasmaz o konuda rahat ol. 920 kullanıyorum internet de gayet hızlı. Hiçbir sorun yaşamadım. Ama cidden kaçırma p 925i.

• Beğen
Tepkiler: Topal Pire
Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
750 liraya sıfır 925 ni? O kadar düştü mü fiyatlar? Kaçırma sakın. Zaten wp cihazlar donmaz, kasmaz o konuda rahat ol. 920 kullanıyorum internet de gayet hızlı. Hiçbir sorun yaşamadım. Ama cidden kaçırma p 925i.
Hocam kafam karışık. Bugün yarın alabilirim. Tasarımı beni benden aldı Lumia 925'in. Zaten çok oyun oynamayacağım. Arada bir oynarım. O da yeterli olur. Kasmasın , donmasın benim için önemli olan nokta burası.

csll

csll

Üye
lumia 735 daha mantıklı bi seçim olur bence hem daha yeni bir cihazın olur hemde güncellemeleri falan daha uzun süre alırsın lumia 925 ten

beats

beats

Üye
Üniversite Eduroam ile internet veriyorsa şuan Windows Phone onu desteklemiyor maalesef, ama Lumia 735 ve Lumia 830'un teknik özelliklerine baktığımda geldiği görülüyor. Yani Lumia Denim güncellemesi ile eduroam desteği de gelecek sanırım. O yüzden Lumia 735'i bekleyebilirsin istediğin fiyat seviyesinde gelecek çünkü, yine Lumia 925 alacağım dersen fiyatlar zaten düştü ve devam da edecek sıfır cihaz mutlaka bulursun. Hem Lumia Denim ile eski cihazlara eduroam gelmezse Lumia 925'i almaktan da vazgeçebilirsin..

Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
Ne zaman gelir bu 735 ya da 830

Serhan

Serhan

Üye
Harbi çok fena kazzık yemiş oldum yemin ediyorum :(

Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Serhan
ellimin kori

ellimin kori

Üye
Benim o kadar param olsa Wp almam ama illa Wp istiyorum diyorsan Lumia 1320 yi tavsiye ederim.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
1320 al üstüne 100tl daha ekleyebilirsen :oke:

dakamon

dakamon

Üye
Sakarya universitesindeyim ve eduroam desteği geldi kısmen. Eğer uni internet sistemi Eap-ttls destekliyorsa olabilir ama ekstra olaraktan ttls nin bide PAP güvenlik protokolunu de kullanıyorsa o zaman giremezsin. Bizim Sakarya ekstra olarak pap kullanıyor. Şunun yazması lazım EAP-TTLS PAP

Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
Sakarya universitesindeyim ve eduroam desteği geldi kısmen. Eğer uni internet sistemi Eap-ttls destekliyorsa olabilir ama ekstra olaraktan ttls nin bide PAP güvenlik protokolunu de kullanıyorsa o zaman giremezsin. Bizim Sakarya ekstra olarak pap kullanıyor. Şunun yazması lazım EAP-TTLS PAP

Onu nasıl öğrenebiliriz hocam ?

...decode...

...decode...

Üye
Onu nasıl öğrenebiliriz hocam ?
üniversitenizin eduroam sayfasından bakabilirsiniz doğrulama sisteminin nasıl olduğunu. Benim okuduğum üniversitede de (Süleyman Demirel Üniversitesi) iki yöntemle internet kullanma imkanımız var, birincisi eduroam yöntemi, ikincisi SDÜ'nün Wi-Fi hizmeti. ben ikincisini kullanıyorum. öğrenci e-postası ve öğrenci e-posta şifresiyle veritabanına cihazımızın mac adresini giriyoruz ve öyle bağlanıyoruz. Bilgisayarımda bu söylediğim işlemi yapamadım ama ona da eduroam yöntemiyle bağlanıyorum :) Telefonda da ikinci yöntemi kullanıyorum.

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Wp gerçekten hızlı, kasmayan, ram şişirmeyen bir sistem. Ios ve andoid uygulamalarının çoğunu da aldı en önemlileri mevcut mağazada. Eksiklik yaşamayacağın, işlemlerini hızlıca yapabileceğin bir sistem. Üstüne bir de 925in kamerası eklenirse hele ki o fiyata hemde. Sakın kaçırma

• Beğen
Tepkiler: Serhan ve Topal Pire
kursatalpkaan

kursatalpkaan

Üye
800 liram olsun, gider iphone 4s alır paşa gibi kullanırım. İyi günler. (wp pişmanlıktır)