>>> 90 Adet Java 240x320 Samsung Uyumlu Oyun <<< (U600 - U700 - U800 - U900 ile %100)

Sponsorlu Bağlantılar

djvercetti

djvercetti

Üye
    Konu Sahibi
>>> 90 Adet Java 240x320 Samsung Uyumlu Oyun <<< (U600 - U700 - U800 - U900 ile %100)
Arkadaşlar bir süredir forumda araştırma yaparken farkettimki samsung "U" serisi için oyun-uygulama paylaşımı neredeyse yok denilecek kadar az.Ve bir çokta bu modeller için oyun uygulama isteğinde bulunan, hatta olmadığını savunan arkadaşlarımız olmuş.Bende kendi u800 telefonum için ayrıntılı araştırma ve denemelerim sonucu topladığım arşivimi, hem bazı arkadaşlarımızın bu konu hakkındaki fikirlerini değiştirmek amacıyla hemde web üzerinde sıkı araştırma yöntemlerini bilmeden veya kullanmadan "bu telefon için oyun moyun yok pişman oldum almayın" diyerek telefonu kötüleyen arkadaşların tabiri caizse gözüne sokmak amacı ile paylaşıyorum.Oyunların tümü kendi u800 model telefonumda denenmiştir sorunsuz çalışmaktadır.Aynı ekran çözünürlüğüne ve java versiyonuna sahip diğer modellerdede (Örn:U600-U700-U900) sorunsuz çalışacaktır.Not:90 Oyun yanında +1 Uygulama (Opera 4.2 Web Tarayıcı) Bonus :good:

Arşiv İçerik Önizleme:

Yeni 340 Adet 240x320 Paketim için Tıklayın

Bilmeyenler için U Serisi Oyun Yükleme:

Arkadaşlar en önce telefonu medya oynatıcı moduna getiriyoruz daha sonra bilgisayara takıyoruz ve otomatik kullanım kutusu geliyor ordan dosya ve klasörleri aç ı tıklıyoruz ve karşımıza eğer hafıza kartı takılı ise card ve phone die iki klasör açılıyor biz phone nin içine giriyoruz ve buraya Games adı altında yeni bi klasör açıyoruz ve içine oyunun jar ve jad uzantılı dosyalarını atıyoruz isimlerin aynı olmasına dikkat edin aynı oyunun hem jar hem jad uzantısı birlikte atılacak ve oyun isimleri aynı olacak belki etkilemez ama işi garantiye alalım ve ilk defada binlerce oyunu atmayın tek tek atın çünkü bazı jar uzantılı oyunlar atıldığında kendini eşliyor yani jad ını otomatik olarak kendisi olusturuyor biz oyunları attıktan sonra cihazı çıkarıp şu işlemleri sırası ile ve başka yerleri merak edip karıştırmadan yapıyoruz çünkü burası admin ayarlarının olduğu kısım en önce *#6984125*# yazıyoruz burdan ''internals'' kısmına giriyoruz master istiyor orayada *#9072641*# yazıyoruz ve ''stroge settings'' e giriyoruz ve sadece ama sadece update java DB yazan kısma tıklıyoruz ekranda güncelleniyor.... güncellendi yazıyor ve ardından çıkıyoruz sonra oyunun keyfini sürüyoruz. eğer daha önce oyun yüklemeye uğraştıysanız ve telefonun ayarlarını bozduğunuzu düşünüyorsanız *2767*3855# yazıp format atıyorsunuz ama dikkat edin önce bilgilerinizi resimlerinizi felan alın yoksa hepsini kaybedersiniz kökten format atıyor çünkü. format attıktan sonra üstte anlattığım kısmı yaparsanız olur. herkese iyi oyunlar......................

Not:Upload bana aittir.Anlatım Alıntıdır.​

• Beğen
Tepkiler: wade123

djvercetti

djvercetti

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar lütfen bir teşekkürü fazla görmeyelim.

sitha

Üye
ben den sana kocaman tesekkür...............

covar

covar

Üye
u700 bir zamanların en iyi kameralı cep telefonu idi şuanda bile bir cok kameralı telefonu hal edebilecek bir telefon

• Beğen
Tepkiler: djvercetti

Üst Alt