Telefon Tavsiyesi ~700TL'lik dokunmtik ekranlı, GPS, Wi-Fi, 3G özellikli telefon tavsiyesi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
WoraZ

WoraZ

Üye
    Konu Sahibi
~700TL'lik dokunmtik ekranlı, GPS, Wi-Fi, 3G özellikli telefon tavsiyesi?
650-700TL bütçem var arkadaşlar. Bugün LG GM735 ve 5800'ı inceleme imkanım oldu, pek memnun kaldığımı söyleyemem. Wi-Fi, GPS, 3G özellikli dokunmatik ekranlı bir telefon almak istiyorum. Kamera çözünürlüğü hiç de önemli değil. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

kademxx

kademxx

Üye
senin dediğin fiyattan biraz fazla ama samsung s8003 ü öneririrm. özellikle ekran kalitesi bakımından dokunmatik te olsun çözünürlükte olsun . 5800 dan iyidir. şahsen ben almayı düşünüyourrum.

gurkan018

Üye
iki tel arasında pek bi fark yok ben 5800 kullanıyorum s8003 arkdşların var biliyorum tek farkı fiyat bence haa bide tip farkı var:D yani bütçen hangisine yetiyosa onu al derim 5800 bence gayet uygun bi telefon hem kullanış bakımından hemde fiyat bakımından memnun kalırsın karar senin.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
5800 ı al derim..

Devil_In_Side

Devil_In_Side

Üye
s8003 5800 dan çok daha iyi. kendim kullandığım için biliyorum. amoled ekranı 5 megapixel kamerası. 720x480 çözünürlükte video çekimi divx desteği. 800 mhz işlemcisi . göze daha çok hitap etmesi. istersen ben 1 aylık samsung jet'm var. iphone gelecek bu yüzden satıcam. sana 620 ye bırakabilirim . jelatinleri üstüdne daha telpa garantili 20 ay

futbol123

futbol123

Üye
5800 al harika bir telefon

WoraZ

WoraZ

Üye
    Konu Sahibi
5800 siparişi verdim. İlginiz için teşekkürler.

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun :)

Devil_In_Side

Devil_In_Side

Üye
hayırlı olsn

alien61

alien61

Üye
i phone 3g alabilirdin çok az daha yükselerek ama buda güzel hayırlı olsun

fbforever

fbforever

Üye
ozellikle GPS istiosan 5800 Navigation Edition al derim. ama siparişi vermişsin bile... memnun kalman dileğimle,hayırlı olsun :) :)

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
s8003 tavsiye ederdim kardeş bunu önumuzdeki gunlerde 5800 kullanınca daha iyi anlıyacaksın neyse hayırlı olsun

Sehzade

Üye
hayırlı olsun 5800 bnde kulanıyorm memnunum nadir arkadasımın konularıda sana cok yardımcı olacaktır:)

raftang

Üye
slm arkadaşlar okuduğum kadarıyla kimi 5800 iyi kimide kötü diyor bende almayı düşünüyorum kullanan arkadaşların önerilerini bekliyorum şimdiden teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt