7 days salvation

Sponsorlu Bağlantılar

kanaryamustafa

kanaryamustafa

Üye
    Konu Sahibi
7 days salvation
arkadaşlar bu versiyonu kesin olduğunu düşünüyorum çünkü ben 3. güne geçtim ve daha değişik yaratıklar çıktı.Hala 3. gündeyim:)
Yalnız bu versiyonu çok araştırıp buldum fakat çince eğer daha önce demo oynadıysanız tuşları ezberlediyseniz sorun olmaz bende olmadı:coold: Ben 3. günü geçsem kesin derim ama deniyorum çünkü demoları 2.günde bitiyordu

daha güzel oyunlar bulacağım merak etmeyin

• Beğen
Tepkiler: ladrex84, hasan ahmet, bytlki ve 9 diğerleri

mdh_ua

mdh_ua

Üye
e bundada üç son geri kalan 4 gün n'oldu hala demo:megafon::megafon:
ama üçte takıldıgınız yer varsa yardım ederim

--------------- Ekleme ---------------

evet ilk link 1-3gün(kanaryamustafa nın paylaştıgı link)
ikinci link4-5gün isterseniz direk bunuda kura bilirsiniz
AMA

Dikkat ilki kurumdan s0nra 30mb
ikinci 38mb teline güvenen kusun

esürücüsü

Üye
benim telefonum 5320 xpress music daha önceden yüklediklerimde save sorunu yaşıyordum umarım bunda olmaz paylaşım için sağol

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
paylaşım için sağol

poitor

poitor

Üye
teşekkürler

kanaryamustafa

kanaryamustafa

Üye
    Konu Sahibi
ya ben 7 gün sanmıştım bu oyun gerçekten 7 günmü öyleyse kesin bulmalıyım bende yıkıldım 3.günün ardından bu arada save sorunu yok

bu arada yeni gördüm 4. 5. gün için teşekkürler

yagizbogac

yagizbogac

Üye
ya arakdaşlar bunun böle büyük 60-70 mb bütün günleri içinde olan bi versiyonu yokmu ingilizce? veya çıkacak mı?

kanaryamustafa

kanaryamustafa

Üye
    Konu Sahibi
baya araştırdım ama nerdeyse çoğu demo tarzı bazısı 2 gün bazısı 3 gün şimdi mdh yükleyerek 4. 5. günde geldi sırada 6. ve 7. gün kaldı onlarıda bulursak güzel olacak artık google çeviri yaptığı için rahatlıkla site dolaşabiliyorsun ya ondan bulmamız daha kolay artık

mdh_ua

mdh_ua

Üye
6-7 yi henüz yok hiç bi yerde bulamadım
bide google ın çevirisi sadece ingilzce ama ben bu oyunu bi çin sitesinden buldum biraz daha zorlarsam çinceyi sökcem:coold:

kanaryamustafa

kanaryamustafa

Üye
    Konu Sahibi
YA ŞU 4. GÜNÜ GEÇEMEDİM SEN geçtin galiba onun videosu falan varmıen son 3. gün vardı

mdh_ua

mdh_ua

Üye
bildim kadarıyla yok ama
hatırladıgım kadarıyla
önce bi jeton anahtar pense ve bant benzeri bişi alıyosun sonra ortadaki salondaki müzik box a jetonu atıp saklanıyosun (masanın altına) onlar dans etmeye başlayınca çık ordan ve aanhtarı al artık acamadın kapılardan birini daha aça biliyosun o kapıyı bul sonra bant ve penseyi birleştir (kullanmanın altındaki seçenek) ordaki dip köşede kullan ve şimdi odalardan birinin ışıgını södürdün odayı bul yaratıga yakaklanmadan dolabın yanındaki komodinin üstünde ki şeyi çal ve saklan bekle biraz yartık anahtarı bırakacak ve camın önüne gidecek al ve çık sonra diger ortadaki odaya git orda yerde bi geçit var veTHE END

kanaryamustafa

kanaryamustafa

Üye
    Konu Sahibi
tamama denedim oldu sağolasın sıra 5. gün kaldı :) ondan sonra 6. 7. gün beklemek var artık:coold::coold:

ahmetefe042

Üye
nalet olsun böyle siteye çok güzel oyunlar var

FlyPgs21

FlyPgs21

Üye
teşekkürler kardeş ben de 2. günü bitirdim ve takıldım öylece ama şimdi oynayabileceğim:)

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Benim elimdede 7Days var ve ben oynuyorum indirdiğim site bir vietnam sitesiydi ve oyunun olduğunu iddaa ediyordu ayrıca oyunda ingilizce ben oynuyorum 2.Gündeyim ama 3 güne bir türlü gecemedim daha doğrusu ne yapacağımı bulamıyorum en son devi sinema salonunda öldürdüm daha doğrusu kendi kendini öldürdü ve ondan sonra oynuyorum ama hiçbirşey olmuyor yani evde boş boş dolanıyorum her masaya baktım farklı anahtar var mı die ama ne çare anahtar felanda kalmamış hepsini toplamışım kilitli odalar hala var acaba gizli bir yerde anahtar felan mı var.....

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
3. güne geçtim sonunda ama oyun değilmiş 3. günde bitti.....:(

furkan_gul_44

furkan_gul_44

Üye
Teşekkürler

FlyPgs21

FlyPgs21

Üye
oyun çok güzel çok teşekkür ederim de 3. günde takıldım yaratıkları kılıçla kestim elimde 3 anahtar var ama ev ters yan olmuş ne yapacağımı şaşırdım:(

tarikcell

Üye
Arkadaşlar takıldım ben bu oyunda bir türlü 3 güne gelemedim yaratığı öldürdüm şuan elimde olan takım çantası var dişlilere benze birşey var sopalar var kazma filan bütün odaları gezdim bir türlü gecemedim.bu oyunu bitiren varsa kısaca anlatabilirmi?

NewSoldier

NewSoldier

Üye
arkadaşlar halen 7 day hastası olan varsa yazsın çünki ancak bu konu üzerine yoğunlaşırsak buluruz başka çaresi yok

Üst Alt