6700 elle format

Konu, 'Symbian S60v3 Destek' kısmında senolizing tarafından paylaşıldı. Okunma: 13474 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 6700 elle format

arkadslar 6700 model telefonuma elle format atmak istiyorum nasıl olduğunu anlatabilirmisiniz

Yazan: senolizing
  2. 6700'a format atılmaz fabrika ayarlarına döner sadece.

3. Kardeş *#7370# YES FORMAT BU...

4. mrb arkadaşlar benim telefonum 6700 classic içindeki yüklü versiyonu 10.50 ama 13.10 olarak son sürümü varmış nokıa dan yüklenmiyo servise götürdüm 1 aydan aşağı gelmezmiş varmı acaba kısa bi yolu yardım lütfen

5. önce yıldız tuşu 3 tuşu ve arama tuşuna basılı tutup açma tuşuna bas ve telefon ekranda yazı gelene kadar bekle formatın da formatıdır koda gerek yok güvenlik kodunu da sıfırlar

6700 elle format konusuna benzer içerikler

1. 2. el 6700 classic modeli Alacağım ( 7 Aralık 2009 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

Arkadaşlar 528 lira sıfırı uçuk rakam istemeyin karcıları 400 liradan satıyorlar ist ve antepten elden ve peşin 320 liradan alacağım tam kutulu ve faturalı genpa veya paralel italat olabilir ama fatura şart! nikelaj renkte olan istiyorum...
  2. 6700 Classic Format Yardım Lütfen ( 13 Nisan 2010 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşlar telefonuma virüs girdi kendiliğindne internete bağlanıyo sürekli kuruşlarım gidiyo format atmak istiyorum yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim --------------- Ekleme --------------- arkadaşlar bilen kimse yok mu...
  3. Nokia 6700 Telefona format atmak ( 4 Eylül 2010 | Symbian Destek )

3.Telefonu kapa ve yıldız, arama tuşu, 3 e birlikte basarak telefonu aç elini bu üç tuştan çekme ekrandan formating bunu 3 defa yaptım olmuyor nasıl format atabilirim yardımınıza ihtiyacım var
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Temmuz 2015 Salı - 18:21:15