6670 Dosya Yükleme Hatası(acil)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

floodlight

Üye
    Konu Sahibi
6670 Dosya Yükleme Hatası(acil)
arkadaşlar sorunum şu: telefonumu yeni servise verdim.daha önce telefonuma mp3,resim,video,program vb. şeyleri yükleyebiliyordum.fakat telefon servisten geldikten sonra, telefonuma bi mp3 bile atarken işlem tamamlanamadı uyarısı alıyorum.format attım telefona soft ve hard format ikisini de yaptım.orjinal ayarlara döndü fakat hala yükleyemiyorum bişey.telefonumdan çektiğim resimleri bilgisayara alabiliyorum fakat bilgisayardan telefona bişey gönderemiyorum...acaba servistekiler telefona kilitmi koydular bişey atmayım diye bunu da bilmiyorum çünkü servisin kim olduğunu bilmiyorum.eğer boyle bi kilit atmışlarsa telefonuma nasıl çözebilirim bu sorunu? şimdiden teşekkürler yardımcı olursanız sevinirim...

night990

Üye
bende daha önce 6670 vardı,kablo bağlantısı ile bilgisayarıma bağlanıyodum,senin dediğin şeyler bendede oluyordu,ama kablo bağlantısı ile bağlandığım için dosyaları elle telefona taşıyordum,yani nokia bilgisayarımın içine sürücü gibi klasör oluşturuyor.şu yolu izliyodum.diyelim telefona tema yüklücem temayı kopyala diyorum<<<bilgisayarım/nokia/telefon/install/yapıştır...>>> yolunu izledikten sonra telefonumdan dosya yöneticisini açıp yüklemeyi bitiriyodum...(pc suite 6.5 varken bende sorun olmuyordu üst sürümleri kurduktan sonra başlamıştı 6.6--6.7 ) eğer kablo bağlantın varsa yukardaki yolu izle bluetooth bağlantısını çok iyi bilmiyorum.....

floodlight

Üye
    Konu Sahibi
bende oyle yapıyorum fakat kopyala yapıştır olmuyor işte işlem tamamlanamadı diyor...

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Telefon servisteyken bilgisayarda bir sorun oldu mu?

Eğer olmadıysa telefonu servise geri götür, fakat bu sefer para verme. Siz sorunlu yapmışsınız telefonu de.

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
telefonu servise geri götür,bozdukları gibi yapsınlar tekrardan sen nie ugrasasınkı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt