6630 4gb hafıza kartı desteklermi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cres557

cres557

Üye
    Konu Sahibi
6630 4gb hafıza kartı desteklermi?
arkadaşlar herkeze merhaba. 6630 4 gb hafızq kartı desteklermi acaba? Desteklemezse 2gb alacam 2 gb destekler sanırım n gage destekliyosa 6630 hayli hayli destekler diye düşünüyorum?:)

mustafaxxx

mustafaxxx

Üye
2 gb al bence

mustafaxxx

mustafaxxx

Üye
4 gb çalıştırmama ihtimali var ama 2 gb kesin çalışıtırır ;):pro::pro::pro::pro::pro::pro::zuhaha::catcat:

sigara_18

Üye
4 gb çaliştırır ama kasar telefonunu

kral 61

Üye
2 gb satılıyormu

-TiqeR-

Üye
Biraz zor bulursun.ben 1gb ı zorla buldum :)

1xxmesutxx1

Üye
Benim 2 gb cayır cayır çalıştırıyor ama 4 gb çalıştırsa bile yavaş çalıştırır

lord_pokerci

Üye
2 al bencede çünkü 4 ü çalıştırmaz

54salih

Üye
4 gb'lığı doldurmazsan kasmaz :)

Sembolbu

Sembolbu

Üye
bence 2 tane 2 gb al 6630 un hafıza kartını pcye felan takıyosan ve telefonunda programlar yüklüyse büyük ihtimal bozulacak yani ömrü uzun olmayacak mesela 1 gblik hafıza kartım vardı dün bozuldu kullanılmaz hale geldi bu bozulan 4. Kart ...

aimcrazy

aimcrazy

Üye
Bence sen kullanmasini bilmyn ben 3 seneden beri 1 gb hk kullanyrm daha herhangibir sorunla karsilasmadm

yunus5055

yunus5055

Üye
Usta 4 gb lik mmc satılıyormuki ya önce onu sorgulamak lazım :) ... Hadi micro sd olsa çok kolay bulmak ama ... Sen 2 gb lik al zaten onu doldurursan bile hem kasmaya başlar hemde acayip şarjini çeker ... Bende 1 lik var ..

Olcaymedya74

Olcaymedya74

Üye
Bence sen kullanmasini bilmyn ben 3 seneden beri 1 gb hk kullanyrm daha herhangibir sorunla karsilasmadm

ustam sen ya oyun yüklememiş sin yada yükleyip hafıza kartını çıkart mamışsın benim telin hafıza kartın da oyun pro falan vardı çıkartıp müzik setine takıyodum çok geçmeden bozuldu bicimlendirmeye çalıştım hata ver di 2 tane kart boşa gitti tek tek belediyenin çöplüne attım :)

yunus5055

yunus5055

Üye
... Evet kartı telden başka birşeye takmak gerçekten bozuyor ... 6600 varken birşey indirmem gerektiğinde cafeye gitmem gerekiyordu .. Pc ye bağladığındada bi kaç yeri bozuluyordu ... 512 mb lik kartın içinde 2 gb lik dosya gözüküyordu :) ... Şimdi n70 aldım ... Kart henüz pc yüzü görmedi :) ...

femtv

Üye
destekler

Kiziltilki1

Kiziltilki1

Üye
bulursan , yuksek hafizali kartlari kullanabilirsen ve telden dosya yonetici ve galeriyi kullanmassan (xplorer kullan) biraz belki yavaslar ama destekler.

femtv

Üye
16gb ye kadar destekliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt