6600 da mp3 leri zil sesi yapma(kesin çözüm)

Sponsorlu Bağlantılar

swap5F19

swap5F19

Üye
    Konu Sahibi
6600 da mp3 leri zil sesi yapma(kesin çözüm)

:oke:

Ekli dosyalar

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
Bu 6600 ın z diski 23254 kb olan için geçerli 22528 kb yani benimkinde işe yaramıyor :(

burak30

burak30

Üye
peki kaç kb olduğunu nerden anlıcam:bilmm:bilmm:agla

iluv2seeucry

Üye
thnx for sharing

matkapp58

Üye
bunu telefona kurunca mı geliyor kendi nasıl bırsey

xbrother

Üye
Bu 6600 ın z diski 23254 kb olan için geçerli 22528 kb yani benimkinde işe yaramıyor :(

benim ki de 22528 ama çalışıyor.mp3 çalar programları codec ile çakışıyo yapman gereken onları kaldırmak.ille de mp3 çalara ihtiyaç duyarsan Power mp3 codecle uyumlu

katre54

katre54

Üye
Beyler ben baktım, sanırım mp3'leri telefonun hafızasına yüklemelisiniz. Eğer MMS kartına yüklerseniz telefon görmüyor. (Denenen telefon: 6600)

Ayrıca, paylaşım için teşekkürler..

harunegit

Üye
tesekkur

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
benim ki de 22528 ama çalışıyor.mp3 çalar programları codec ile çakışıyo yapman gereken onları kaldırmak.ille de mp3 çalara ihtiyaç duyarsan Power mp3 codecle uyumlu
teşekkürler sanırım mp3lerin boyutu çok küçük olduğu için 400 kb benim mp3ler :(

Ömer Farukk

Ömer Farukk

Üye
sagolasınız:)

mrcan

Üye
mp3leri çalıştırmak için winamptan id3V2 i açmanız gerekiyo arkadaslar yoksa olmuyo....

systemchi

systemchi

Üye
Arkadaşlar bendeki mp3 codec'i sayesinde mp3'leri id3v2 tagını açmadan kullanıyorum.Ama söylediğim gibi bu sadece mp3 codeci wma ve ogg dosyalarını oynatmaz.Bu codeci paylaşmak için konu açmıştım ama malesef herkese oldukça fayda sağlayacak konum onaylanmadı,neden onaylanmadı bende anlamadım ama codeci ben kendi 6600 telefonumda kullanıyorum %100 başarılı sonuç aldım,sizinde faydalanmanız için codecin bulunduğu linki paylaşıyorum.

Mp3 yeni codec İndir:

action man

Üye
teşekkürler

medyakadir

Üye
saolllllllllll çilekeşte aynısını vermişti :

looney

looney

Üye
6600 kullananlar için güzel paylaşım :oke:

cagatay.61

Üye
ne gerek varkı programa zaten telefonda yapabiliyorsun
reap player den şarkıyı aç durdur de seçenekleri zil sesi yapı seç
tamam mp3 ün zilesesi oldu.

yalarim1

Üye
Beyler ben baktım, sanırım mp3'leri telefonun hafızasına yüklemelisiniz. Eğer MMS kartına yüklerseniz telefon görmüyor. (Denenen telefon: 6600)

Ayrıca, paylaşım için teşekkürler..

mp3leri e/sounds/digitale atarsan olur benim geç aklıma geldi basitmiş

Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye
Arkadaşlar bu programı kullanabilmeniz için mp3 leri hafıza kartına kaydetmeniz gerekiyor..Ben bu programı denedim.Mp3'ler telefon hafızasında olunca program mp3leri bulamıyor...Aslında bakarsanız bu program baya bir işe yarıyor..

NOT:systemchi kardeşimizin werdiği Codec'i indirirseniz daha başarılı sonuçlar alabilirsiniz...

http://www.maxicep.com/uyeler/uye-92112/systemchi/

eragon

Üye
emeğine saygılar