Telefon Tavsiyesi 650-750 tl ANDROİD TELEFON TAVSIYESİ

Sponsorlu Bağlantılar

cubeyr

cubeyr

Üye
    Konu Sahibi
650-750 tl ANDROİD TELEFON TAVSIYESİ
Arkadaşlar aileden birine telefon alacağız 650 ıle 750 tl aralıgında butcemiz var. Şuan kafamda general mobile 4G android one ve LG Nexus 5 var. Onerilerinizi ve goruslerınızı alabılir miyim?

furyzer0

furyzer0

Üye
Lenovo k5 yeni çıkmış hem de güzel bir cihaz olabilir xiaomi mi 4 te güzel tek sıkıntısı elden satılmıyor hepsiburadada satılıyor ama ben olsam mi4 alırdım

Sent from mTalk using lumia950

• Beğen
Tepkiler: coolasker54
cubeyr

cubeyr

Üye
    Konu Sahibi
Lenovo k5 yeni çıkmış hem de güzel bir cihaz olabilir xiaomi mi 4 te güzel tek sıkıntısı elden satılmıyor hepsiburadada satılıyor ama ben olsam mi4 alırdım

hocam guvenılır mıdır bu? şimdi hediye olarak alıcagım garanti sorunu falan çıkmasın sonra?

Invoke

Invoke

Üye
Nexus 5 bulursan temiz, pişman olmazsın.

furyzer0

furyzer0

Üye
hocam guvenılır mıdır bu? şimdi hediye olarak alıcagım garanti sorunu falan çıkmasın sonra?
Garanti sorunu yaşayabilirsin çünkü xiaomi turkiye hizmet vermiyor

byAndroid

byAndroid

Üye
Mi 4 alabilirsin şuan kullanıyorum üzmez

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

furyzer0

furyzer0

Üye

Hocam arkadaş garanti durumunu merak ediyor sizde var cihaz nasıl oluyor garanti işi

byAndroid

byAndroid

Üye
Bildiğimiz garanti delta servisi bakıyor. Cihazı gönderenler sorun yaşamadı. Memnunlar

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
nexus 5 al en iyi tercih o bence

Invoke

Invoke

Üye
Mi4 alırsan sıfır alırsın / Nexus 5 mecbur ikinci el olacak. Mi4 de alınabilir.

ofds1905

Üye
Dostum bence sıfır,temiz 2 yıl Samsung Türkiye garantili Galaxy j5 al.Ram ile dahili hafıza belki biraz az gelebilir ama çok problem olucağını sanmıyorum.Yeni güzel bi cihaz.

coolasker54

coolasker54

Üye

Abime aldık k5. 1 hafta oldu. Kamerası hariç güzel bi telefon. Dolby var ve çift hoparlör. Mükemmel sesi var. Ama kamerası kötü.
Tasarımı felan baya iyi.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cubeyr

cubeyr

Üye
    Konu Sahibi
2.el alıcaksan s5 veya m8 daha iyi tercih olur
İkinci el almayı dusunmuyoruz

Dostum bence sıfır,temiz 2 yıl Samsung Türkiye garantili Galaxy j5 al.Ram ile dahili hafıza belki biraz az gelebilir ama çok problem olucağını sanmıyorum.Yeni güzel bi cihaz.
bende samsung s5 mini var. dogrusu sogudum samsungdan

hocam peki hafıza durumu nasıl 16gb yetıyor mu?

furyzer0

furyzer0

Üye
Abime aldık k5. 1 hafta oldu. Kamerası hariç güzel bi telefon. Dolby var ve çift hoparlör. Mükemmel sesi var. Ama kamerası kötü.
Tasarımı felan baya iyi.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben de bugün elde deneme imkanım oldu performansını inceleyemedim ama dış görünüşünden en az 1.300 lük telefon gibi duruyor :)

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
lenovo k5 alabilirsin performanstan yüksek birşey beklemezsen güzeldir

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
mi4 veya nexus 5 e bak kardeşim diğer cihazlar bütçeni aşar mi4 göresellik olarak çok iyi bi telefomn mıuı arayuzu var farklı bi telefon pişman olmazsın . Nexus5 ise saf android yani arayüzsüz düz android ilk güncellemeleri alan çok stabil bi telefondur performans nexus5 görsellik mi4 karar ver

Üst Alt