6300 telefonumm hafıza kartını görmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kun agüero

kun agüero

Üye
    Konu Sahibi
6300 telefonumm hafıza kartını görmüyor
selam başlıktada yazdığı gibi 6300 telefonumm hafıza kartını görmüyor ne yapmalıyım

jatvalca

jatvalca

Üye
Hafıza kartınızı biçimlendirmeyi deneyin eğer görmüyorsa hafıza kartını başka hafıza karıyla deneyin yine aynı sorun varsa yazılımda olabilir sorun.

PanTerİ

PanTerİ

Üye
bendede bır ara olmustu telefonu guncellestırdın o gunden berı ole bıse olmuor bence sen de dene.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Telefonun kart okuyucusu tozlanmış olabilir veya kart orjinal olmayabilir.

nesta_03

Üye
ya müdür nokia nın Nokia PC Suite ,Nokia Software Updater yüm program ları indir dim güncelleme yapmak istiyorum ama tele fonu baglayın diyor usb kablosuyla baglıyorum ama baglı bir telefon yoq diyor ama hafıza kartını görüyor bu sorunu nasıl çözecegim lütfen yardımcı ol..

--------------- Ekleme ---------------

selam başlıktada yazdığı gibi 6300 telefonumm hafıza kartını görmüyor ne yapmalıyım
ya müdür nokia nın Nokia PC Suite ,Nokia Software Updater yüm program ları indir dim güncelleme yapmak istiyorum ama tele fonu baglayın diyor usb kablosuyla baglıyorum ama baglı bir telefon yoq diyor ama hafıza kartını görüyor bu sorunu nasıl çözecegim lütfen yardımcı ol..

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
kardeş başka bi hafıza kartını senin telde dene o calışıyosa senin hafıza kartınıda başka bi telde dene o duruma göre bizde sana yardımcı olalım

ahmet0649

Üye
ya bende de genelde okumuyo kartı biraz ıslat nemlendir veya benim yaptığım gibi dilini ucuna dokundur ozamn çalışıyor genelde :):)

yiğit09

Üye
eğer telefona kilid koyduysan kilidi sil

öyle okuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt