6300 Şarj Sorunu Çözüldü!!!

Sponsorlu Bağlantılar

konyalisdu

konyalisdu

Üye
    Konu Sahibi
6300 Şarj Sorunu Çözüldü!!!
Arkadaşlar Kendim deneye deneye buldum ve bu konunu üst konu olması forumu biraz rahatlatır. Şimdi Maddeler Halinde Yazacağım.

1. Telefonu şarja açıkken takın ve batarya dolu dedikten sonra bataryayı çıkarıp tekrar takın ve telefonu açmadan şarj edin.
2. Batarya dolduğunda tekrar çıkarıp takın telefonu açın ve tekrar şarj edin batarya dolu dediğinde şarj etme olayı bitmiştir.

Kullanırken dikkat edilecek konular.

1. Tema orjinal nokia teması olsun mavi yada siyahı farketmez.
2. Ekran koruyucuyu kapatın.
3. Tuşları kilitledikten sonra "Tuş Aç" a basıp çekin telefon hemen kararıp uyku moduna geçecektir.( En Önemli Madde BU Maddedir)
4.Geceleri yatarken Teli Kapatın. Uyurken Telle mi konuşuyorsunuz :)
5.Alarm kuruyorum diyorsanız alarm kapalı ikende aktif olur.
6. Müzik dinliyorsanız müziği açın. Sonra no ile çıkın arka planda çalarken 3. maddeyi uygulayın.

BEN BU MADDELERİ YAPTIM ŞARJIM 1 GÜN GİDİYORDU ŞİMDİ 3-4 GÜN GİDİYOR.

tEŞEKKÜRLERİ EKSİK ETMEYİN

• Beğen
Tepkiler: sharke2010, onurca06, cankavgaci ve 11 diğerleri

silop_kms

silop_kms

Üye
inşallah çözüm olur teşekkürler...

konyalisdu

konyalisdu

Üye
    Konu Sahibi
İnşallah bende oldu

holocoast

holocoast

Üye
Çok saol ellerine sağlık :)

avrupaaslani

avrupaaslani

Üye
Evet bunlar bir çözüm sayılabilir fakat sürekli Gprs kullanınca şarj çabuk gidiyor ve maalesef bunun bir çözümü yok.Çünkü Gprs kullanırken telefonunuz sürekli veri alışverişinde bulunuyor.

konyalisdu

konyalisdu

Üye
    Konu Sahibi
Evet bunlar bir çözüm sayılabilir fakat sürekli Gprs kullanınca şarj çabuk gidiyor ve maalesef bunun bir çözümü yok.Çünkü Gprs kullanırken telefonunuz sürekli veri alışverişinde bulunuyor.
6300 şarjını tüketen ışığıdır arkadaşlar GPRS de aynı uygulamalarda Aynı

asi3535

asi3535

Üye
simdi arkadasım konu acılmısken 6300 icin bende pro var 4.5 gun gıdıo ıq batter dıe bı program ısteyen varsa verırım

konyalisdu

konyalisdu

Üye
    Konu Sahibi
ben isterim :)

muratti222

muratti222

Üye
simdi arkadasım konu acılmısken 6300 icin bende pro var 4.5 gun gıdıo ıq batter dıe bı program ısteyen varsa verırım
walla koyarsan sevinirim sarj 1 gün bile gitmiyor :) cok msjlasıyorum:D:oke:

kmlmtn

kmlmtn

Üye
arkadaşım öncelikle teşekkür ederim sana. bende şöle bi şey denedin telefonu açık şarj ettim dolduğunu görünce kaptıp yine şarja bağladım bitince de telefonu hemen açmadım 10-15 dk. sonra açtım şej bir daha fazla gitti. bide bir şey sorcam senin dediğin bu batarya tak çıkar işlemini her şarjda yapacakmıyız?

--------------- Ekleme ---------------

ıq batter programı nasıl kullanılıyor ?

konyalisdu

konyalisdu

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım öncelikle teşekkür ederim sana. bende şöle bi şey denedin telefonu açık şarj ettim dolduğunu görünce kaptıp yine şarja bağladım bitince de telefonu hemen açmadım 10-15 dk. sonra açtım şej bir daha fazla gitti. bide bir şey sorcam senin dediğin bu batarya tak çıkar işlemini her şarjda yapacakmıyız?

Evet daha sağlıklı olur

--------------- Ekleme ---------------

ıq batter programı nasıl kullanılıyor ?
ıq batter programı ise şarj bitirici olarak geçiyor haberiniz olsun

pro_

pro_

Üye
allah razı olsun nedir bu çektiğimiz :D

kaan2549

Üye
tşklr

halogss

Üye
3. madde gercekten güzel:D

isooooo

Üye
benm 3 saatte bitior şarj ++ yeni orjinal batarya :s en fazla 4 saat dayandı bu zamana kadar:S 1 saatte de şarj oluoR tel :S

esmer2256

Üye
saol

Karizma6300

Üye
Konyalisdu gel benim gibi ayda 8.000 msj at sonra şarjının kaç gün gittiğini görürsün.dx

berkaytunali95

berkaytunali95

Üye
İyi ÖneriLer :ehe

dodge90

Üye
gibi öneri mal mısınız geriler bu kadar önemsiz ama emeğe ye saygı konyaslidu

Üst Alt