6300 Güvenlik kodu Kesin Çözüm...!

Sponsorlu Bağlantılar

darkmirror

darkmirror

Üye
    Konu Sahibi
6300 Güvenlik kodu Kesin Çözüm...!
herkeze merhaba,
6300 güvenlik kodu hakkında foruda bi kaç konu var, ve eminim benim gibi bi çok ugrasıp basaramayan kişi vardır,master kod ve "6300 guvenlik kodunu kendinkır" baslıgı altındabulunan program işe yaramadı bende basarabilen varsa daha detaylı bigisini burada paylaşmasını dilerim,benimde konu hakkında arastırmalarım devm ediyo çözüm buldugumda brada sizlerle paylşacağım...

ve paylaşıyorum :)

Evet sanırım ben haric herkez yapabilmiş ama ben yinede kesin en net olan çözümü yazmak istedim :)
Nemesis Service Suite forumda mevcut tekrar eklemedim ama farklı versiyonlar telefonu görmüyo olabilirmiş gerekirse yuklerim.
Bilindiği gibi cihaz nokia modundayken (sim ve hafiza kartsız açmanızı ve alabiliyosanız mesaj ve rehberinizi yedek almanızı öneririm) programı açıyoruz ve numaralandırmıs oldugum yerlere tıklayarak devam ediyoruz işlem tamamlanınca telefon kapanıp acılıyor ve saat ayarı istiyor ilk açlma sekli olarak, saat ayarı girilip telefonu acıyorsunuz.
Sonuç:tamamen fabrika ayarlarına geri donmus durumda güvenlik kodunuz 12345 :)

Alıntı değil alın teri umarım yapamayanların işine yarar...

• Beğen
Tepkiler: sahines, natilus, behcet542 ve 18 diğerleri

darkmirror

darkmirror

Üye
    Konu Sahibi
benim denediğim sonuc veren versiyonunu indirebilirsiniz

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Eline sağlık güzel bir konu olmuş denemek lazım.

CAN-SAM

Üye
eyvallah bırader ya uzun zamandır bole bi program arıorm ve yptım saolasın
:oke:

negaTive*

negaTive*

Üye
Teşekkürler kardeşimm

mertomb

Üye
bjhmvmhc

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Anlatım ve paylaşım için sağolasın :oke:
:maxicep:

idamstyle

Üye
kardeş hangi cihazı nasıl 'nokia modu'na alıcaz??

darkmirror

darkmirror

Üye
    Konu Sahibi
kardeş hangi cihazı nasıl 'nokia modu'na alıcaz??

usb kablosunu taktıgında nokia modunu sececeksin. guvenlik kodu tus kilidi yaptıysanızda kabloyu taktıgınızda otomatik olarak nokia modi seciyo olması lazım.

idamstyle

Üye
_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
Güzel paylaşım teşekkürler kardeş

rmzn_guler

rmzn_guler

Üye
beyler benim telefonda nokia modu yazmıyo PC Suit modu var o olabilirmi

darkmirror

darkmirror

Üye
    Konu Sahibi
beyler benim telefonda nokia modu yazmıyo PC Suit modu var o olabilirmi
pc suit kapalı olacak brogramı calıstırınca phone info ya tıkladıgında telefonu görebiliyosan işlemi basarabilirsin 3110c dede aynı yolla guvenlik kilidini kırdım ben.

işine yarayan herkesin tesekkurleri beni cok sevindiriyo cunku bunu yapabilmek için cok ugratım ben ve sonunda bu yolu buldum paylaştım... :)

lalaz

Üye
eyw. üstad sağoL...

ilkerilker45

Üye
Ya Error!

betercocuk42

Üye
olurda kurtuluruz dertten

dallass

dallass

Üye
herkeze merhaba,
6300 güvenlik kodu hakkında foruda bi kaç konu var, ve eminim benim gibi bi çok ugrasıp basaramayan kişi vardır,master kod ve "6300 guvenlik kodunu kendinkır" baslıgı altındabulunan program işe yaramadı bende basarabilen varsa daha detaylı bigisini burada paylaşmasını dilerim,benimde konu hakkında arastırmalarım devm ediyo çözüm buldugumda brada sizlerle paylşacağım...

ve paylaşıyorum :)

Evet sanırım ben haric herkez yapabilmiş ama ben yinede kesin en net olan çözümü yazmak istedim :)
Nemesis Service Suite forumda mevcut tekrar eklemedim ama farklı versiyonlar telefonu görmüyo olabilirmiş gerekirse yuklerim.
Bilindiği gibi cihaz nokia modundayken (sim ve hafiza kartsız açmanızı ve alabiliyosanız mesaj ve rehberinizi yedek almanızı öneririm) programı açıyoruz ve numaralandırmıs oldugum yerlere tıklayarak devam ediyoruz işlem tamamlanınca telefon kapanıp acılıyor ve saat ayarı istiyor ilk açlma sekli olarak, saat ayarı girilip telefonu acıyorsunuz.
Sonuç:tamamen fabrika ayarlarına geri donmus durumda güvenlik kodunuz 12345 :)

Alıntı değil alın teri umarım yapamayanların işine yarar...

hay allah senden razı olsun darkmirror saat gecenin 1.30'u 3 gündür verdiğim mücadelemde senin sayende zafere ulaştım ne kadar basit bir çözümü varmış...
ya kaç gündür kafayı yiyecektim bu benim nokia 6267'ye güvenlik kodunu sıfırlamak için format atmak gerekirmiş işin komik yanı güvenlik kodu olmadan formatta atılamıyordu bu telefona...
BURADA sorunumu dile getirdim tık yok
forumu baştan sona inceledim herkes aynı şeyi söylüyor götür telefoncuya 5 lira ver yapsın
yani şunu düşünmeye başlamıştım bu forumda onbinlerin aklı 5 liralık telefoncu kadar yokmuydu? derken bu programa rastladım tekrar teşekkür..
ya bu program symbian olsun olmasın tüm nokia larda işe yarıyor heralde
baya kapsamlı bir programa benziyor.................

Ven'Gyr

Ven'Gyr

Üye
tskrlr

67ilhan67

Üye
ya ağam bu error dio acaba telefonu takıos ya kabloyla okumuyor muki yaa :S:S of yaaaaaaaaaa.........

Üst Alt