600 tl ye android önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

optimux

Üye
    Konu Sahibi
600 tl ye android önerisi
Arkadaşlar, aklımda optimus one, galaxy fit veya galaxy gio var. bunlardan hangisi ya da başka önerileriniz var mı 600 tl ye?

hoss

hoss

Üye
huawei ideos x5 al bu telefonların hepsinden daha iyidir:oke:yada gio al

optimux

Üye
    Konu Sahibi
ideos x5 de var aklımda ama tedirginim. Garanti ve servis güvenilir mi? Bir de özelliklerine göre baya ucuz, kalitesiz mi acaba? Şüphe uyandırıyor.

Yorum için teşekkürler.

hoss

hoss

Üye
huawei bir çok telefon markasına parca üretmiş bir markadır , tedirgin olmanıza hiç gerek yok, kvk garanti kapsamındadır telefon içiniz rahat olsun:oke:

optimux

Üye
    Konu Sahibi
o telefonu almam için önce elime alıp incelemem gerekiyor. Elime alıp incelemem için Teknosa ya, Elektroworld e veya darty ye gelmesi gerekiyor. :ehe Darty nin web mağazasında var ama mağazalarında var mı??? Webe özel yazıyor çünkü.

hoss

hoss

Üye
o telefonu almam için önce elime alıp incelemem gerekiyor. Elime alıp incelemem için Teknosa ya, Elektroworld e veya darty ye gelmesi gerekiyor. :ehe Darty nin web mağazasında var ama mağazalarında var mı??? Webe özel yazıyor çünkü.
tim magazlarında telefonu inceleyebilirsiniz , alıpta kullanan bir çok insan vaar ve son derece memnunlar :oke:

optimux

Üye
    Konu Sahibi
Bazı telefonlarda olduğu gibi turkcell romuyla gelmiyor değilmi?

samety500

samety500

Üye
50 daha koy galaxy ace al. huawei dn iidr.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Bazı telefonlarda olduğu gibi turkcell romuyla gelmiyor değilmi?

eğer operatör ile işbirşiği içinde alırsan operatörün romu olur. Eğer mağazadan alırsan orjinal kendi Rom'u. :oke:

optimux

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar

nexpow

nexpow

Üye
50 daha koy acee al

mustapha2105

Üye
hocam ben urfada 700 liraya kayıtlı galaxy s aldım bence 100 daha bulursa ve koyarsan kafan rahat eder bu telefonla. bunun yanında ikinci el temiz htc desire yada htc Hd2 ALABİRSİN. eğer sıfır telefon diyorsan galaxy gio ya da lg p503

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Rom Turkcell olsa bile değiştirebilirsin o konuda sıkıntı yok..

xdarkness06x

xdarkness06x

Üye
Huawei Ideos X5 aldım dün. Gayet güzeL telefon. Hiçbir donmaya rastlamadım. Flashı güncelledim. Android Markette sıkıntı yok. 569 Tl ye TİM'den aldım. Hiçbir şekilde Turkcell yazısı görmedim telefonda. Wi-Fi sıkıntı yok. Oyun performansı gayet iyi. Bir telefondan daha başka ne istenilebilir ? Dokunmatiğine kısa sürede alıştım. Alacak arkadaşlara öneririm ;) Marka takıntısı olmayanlar kaçırmasın derim. 2 Yıl KVK garantisi var.

hoss

hoss

Üye
bazıları ace önermiş ama ideos x5 galaxy ace dan çok daha üstün telefon , f/p kralıdır x5:oke:

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
arkadaşlar gerçekten ideos u ben burda duydum ve harbiden çok harika tel flash ile ilgili kafama takıntı vardı ama oda geçti ben alırsam bunu alırım

• Beğen
Tepkiler: hoss
|Android|

|Android|

Üye
bazıları ace önermiş ama ideos x5 galaxy ace dan çok daha üstün telefon , f/p kralıdır x5:oke:
Katılıyorum kardeşim. F/P kralı Huawei Ideos X5 ;) Bende Gio alacaktım ama biraz dolaşınca X5 almaya karar verdim ;) Önyargılarını yıkmaya bak derim. Telefonumdan gayet memnunum. (h)

samety500

samety500

Üye

bnce ace daha ii kardeşm ama genede zevk işi.özllklerde pek bi farklılık yk zatn.

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
Katılıyorum kardeşim. F/P kralı Huawei Ideos X5 ;) Bende Gio alacaktım ama biraz dolaşınca X5 almaya karar verdim ;) Önyargılarını yıkmaya bak derim. Telefonumdan gayet memnunum. (h)

sana birşey sorcam android 2.2 var deme 2.3 desteği var mı?
bide x6 çıkmış onuda merak ettim kafa yine karıştı

umutku84

umutku84

Üye
galaxy gio öneririm 100liran cebinde kalir ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...