5800xm nim wlanını pcden kullanma?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
5800xm nim wlanını pcden kullanma?
arkadaşlar 5800 xm yi pcye bağlayıp wlanını nasıl kullanabilirim ?? ya da kullananbilir miyim

tandogucem

tandogucem

Üye
blackberylerde oluyor ama 5800 da olacagini sanmam

maxIm4

maxIm4

Üye
Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
nasıl kullanılıyo bu program

maktama

maktama

Üye
arkadaşlar 5800 xm yi pcye bağlayıp wlanını nasıl kullanabilirim ?? ya da kullananbilir miyim

blekberiye felan gerek yok gayet de yapıyor, istersen pc suite a kablo ile bağlanıp internete girebilirsin, yahutta dediğin gibi yapmak istiyorsan program mevcut :) telefonu wireless modem gibi kullanabilirsin

ARkadaşın sorduğu soruyla sizin verdiğiniz cevap arasında fark var anladığım kadarıyla.
Benim anladığım arkadaş kablosuz donanımı olmayan bir bilgisayara telefondaki kablosuzu kullanarak (ve telefonu da bilgisyara kabloyla bağlayarak) kablosuz özelliği kazandırmaktan bahsetmiş. yani herhangi bir kablosuz modeme telefon aracılığıyla bağlanıp bağlantıyı bilgisayara (kabloyla)aktarmaktan bahsediyor sanırım ki öyle bir oolay yok bildiğim kadarıyla(varsa bizi bilgilendiren birisi olursa sevinirim:)).

Siz ise telefonun 3g bağlantısını yine telefonun kablosuzundan yayan(bir nevi telefonu kablosuz modeme çeviren) joikuSpot programını önermişsiniz ki arkadaşın işine yaramayacaktır eğer benim anladığım şekilde bir isteği varsa.

Yanlışsam düzeltin.

maxIm4

maxIm4

Üye
ARkadaşın sorduğu soruyla sizin verdiğiniz cevap arasında fark var anladığım kadarıyla.
Benim anladığım arkadaş kablosuz donanımı olmayan bir bilgisayara telefondaki kablosuzu kullanarak (ve telefonu da bilgisyara kabloyla bağlayarak) kablosuz özelliği kazandırmaktan bahsetmiş. yani herhangi bir kablosuz modeme telefon aracılığıyla bağlanıp bağlantıyı bilgisayara (kabloyla)aktarmaktan bahsediyor sanırım ki öyle bir oolay yok bildiğim kadarıyla(varsa bizi bilgilendiren birisi olursa sevinirim:)).

Siz ise telefonun 3g bağlantısını yine telefonun kablosuzundan yayan(bir nevi telefonu kablosuz modeme çeviren) joikuSpot programını önermişsiniz ki arkadaşın işine yaramayacaktır eğer benim anladığım şekilde bir isteği varsa.

Yanlışsam düzeltin.

'pcye bağlayıp wlanını nasıl kullanırım' yazmış arkadaş şuan benimde aklım karıştı:hmmm

Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

Yanlışsam düzeltin.
ben de bunu soruyodum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt