5800 Youtube Programı

Sponsorlu Bağlantılar

bursacity

bursacity

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim arkadaşlar elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım.

data10

data10

Üye
selam bursacity...teşekkür anlatımın için . menü ekranındaki resmi nasıl yükledin. anlatırsan sevinirim...

bursacity

bursacity

Üye
    Konu Sahibi
selam bursacity...teşekkür anlatımın için . menü ekranındaki resmi nasıl yükledin. anlatırsan sevinirim...

Söylediğini pek anlamadım ama sanırım temadan bahsediyorsun hafıza kartına atıyorsun ve kuruyorsun.

cesh86

Üye
bıde konuyla ılgılı bısı sorayım ben programı yukledım yanlız bosbı ekran duruyor connect dıyorum ama hıc bısı olmuyor nedenını ogrenebılırmıyım acaba ?

Sw33TyBoOY

Sw33TyBoOY

Üye
Arkadaşlar kbakmayın ama hani çok araştırma yaptım bende bu telefonu almadan önce ama hatırlarsanız yukarlada bi video yayınladım ordakı gıbı gırıs neden yapılamıo dedım sızlerde bana gırıs yapılamıor dedınız :) yalnışınız var ben o yukardaki gibi giriş yolunu buldum :) mumincoskun seninde biligisiz olduğun ap açık ortada bu konularda :)

winchenza

Üye
Arkadaşlar kbakmayın ama hani çok araştırma yaptım bende bu telefonu almadan önce ama hatırlarsanız yukarlada bi video yayınladım ordakı gıbı gırıs neden yapılamıo dedım sızlerde bana gırıs yapılamıor dedınız :) yalnışınız var ben o yukardaki gibi giriş yolunu buldum :) mumincoskun seninde biligisiz olduğun ap açık ortada bu konularda :)

o zaman nasıl girdin o yöntemle paylasta sana bilgili diyelim

bursacity

bursacity

Üye
    Konu Sahibi
bıde konuyla ılgılı bısı sorayım ben programı yukledım yanlız bosbı ekran duruyor connect dıyorum ama hıc bısı olmuyor nedenını ogrenebılırmıyım acaba ?

Dns ayarlarını değiştirmemiş olabilirsin veya wirelese bağlanmamış olabilirsin.

cesh86

Üye
hocam ya bu zero results dıyor neden acaba dns ayarlarınıda yaptım

cesh86

Üye
denedık aynen devam edıyor ben telefonumu guncelleyemedım ondan olabılırmı acaba hala 20,bılmem kacta guncelle dıyorum guncellenecek bırsey bulunamadı dıyor

bursacity

bursacity

Üye
    Konu Sahibi
Benim en son versiyon ondan kaynaklı olabilir üstad bende sorunsuz çalışıyor versiyonunu güncellersen bi problem kalmaz.

cesh86

Üye
guncelledım yıne olmuyoo nıe acaba

bursacity

bursacity

Üye
    Konu Sahibi
dns ayarlarını yaptınız mı? Wireless a baglanıp programı öyle çalıştırdınız mı? Ben rahatlıkla kullanabiliyorum programı bu şekilde

fatih_aky

Üye
çok teşekkürler...

kejinatsu

Üye
wirelessle oluyor fakat turkcell internetten bir türlü bağlanamıyorum çözümü varmı ?

bursacity

bursacity

Üye
    Konu Sahibi
***nicksiz***

***nicksiz***

Üye
sorunsuz çalışıyor,hiçbir sıkıntısı yok
harikasınız arkdaşlar çok teşekkürler :)

DeAtH aNgEl

DeAtH aNgEl

Üye
sorunsuz çalışıyor teşekkürler

bursacity

bursacity

Üye
    Konu Sahibi
işinize yaradıysa ne mutlu.

Üst Alt