5800 XM Telefon Hafızası Dolu Yardım..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

batukl

Üye
    Konu Sahibi
5800 XM Telefon Hafızası Dolu Yardım..
Telefonun hafızasında 15 mb yer kaldı.Ama tele hiçbirşey yüklü değil ne varsa karta yüklüyorum uyg. yöneticisindede birşey göstermiyor pcye bağladıgımdada telde birşey yok öyle göze batan.fazla mesajlaşan biri değilm genelde silerm mesajları baktım 3-4 msj var.nerdeyse 60 mb falan dosya var bu dosyalar ne acaba telefonun kendi hafızasında müzikde yok bakıyorum formatta atasım gelmiyo çözüm varmı

Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
ilk olarak e mail alıyorsan telefonuna onlar yer kaplayabilir ikincisi çok fazla uygulama yükleyip kaldırdıysan onların artık dosyaları yer kaplayabilir internette dolasıyorsan tarayıcıların hatırlama dosyaları yer kaplayabilir taviyem hard format atman herkesin başına gelen bi olay bu zamanla tekrar dolacaktır

mesela ben 1 ay önce formatladım 75 mb dı şu anda 30 mb görünüyo e halıyle kısa bi zaman sonra bende formatlıycam

karloff

Üye
Telefonun hafızasında 15 mb yer kaldı.Ama tele hiçbirşey yüklü değil ne varsa karta yüklüyorum uyg. yöneticisindede birşey göstermiyor pcye bağladıgımdada telde birşey yok öyle göze batan.fazla mesajlaşan biri değilm genelde silerm mesajları baktım 3-4 msj var.nerdeyse 60 mb falan dosya var bu dosyalar ne acaba telefonun kendi hafızasında müzikde yok bakıyorum formatta atasım gelmiyo çözüm varmı

uygulamalar
dosya yöneticisi
c: tel hafızasına girince
seçenekler>bilgiler>hafızaya tıklarsan nerede ne kadar hafızan kullanılıyor bakabilirsin

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
Kardeş telefon hafızası dolu uyarısı alıyorsan RAM ile ilgilidir, fazla program yüklemeyeceksin o zaman :) En iyisi telefonu PC Suite ile güzel bi yedekle sonra formatla ;) Tertemiz kullan...

e1ektronick

e1ektronick

Üye
bu nokianin hatasi, v60 i sirf bunun icin hazirliyorlar. teknoloji haberleri iceren bir sitede okudum bunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt