5800 Wlan ile multiplayer oyun nasıl oynanır

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

redoano

Üye
    Konu Sahibi
5800 Wlan ile multiplayer oyun nasıl oynanır
İyi günler arkadaşlar. Şöyle bir sıkıntım var ve bir türlü çıkamadım içinden: iki adet 5800 telefonla wlan aracılığıyla Racing Thunder oynamaya çalıştım. Local network ü seçtiğimde telefon ayarlarından wlan ağı oluşturup iki telefonu birbirine bağlamamı söylüyor oyun ancak bir türlü yapamadım bu işi. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

veyselcelik

Üye
local network, değil diğerinden oyun odası oluştur. arkadaşın oraya girsin.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
bluetooth bağlantısı kurucaksın. Biriniz oda kurucak diğeride giricek sonra odayı kuran oyun başlatacak

sawyer32

sawyer32

Üye
bluetooth bağlantısı kurucaksın. Biriniz oda kurucak diğeride giricek sonra odayı kuran oyun başlatacak

Toon Warz veya arkadaşın dediği gibi Racing Thunder de olur mu bu işlem ?? ikisinde de bulamamıştım ben :hmmm

denemex34

Üye
wlan ner bluetooth nerrr

--------------- Ekleme ---------------

oyunları karıstımışlar....

SilentOne

SilentOne

Üye
xD xD xD

errant67

Üye
kafanız mı iyi ne bluetooth oyun sadece wlan ile destekliyo bluetooth yok

ndmylmz

Üye
biz yapmıştık arkadaşla bunun için yakınlarda bi wlan bulunması şart ikinizde o wlan a bağlanacaksınız sonra biriniz local network te server kurcak orda İP falan olcak diğer arkadaşta o ip ye gircek beraber oynaıyın sonra :D

seyfo_enkaz

Üye
oyun kablosuz ağa kendisi bağlanamıyo oyuna girmeden önce ağa bağlan sonra local değil diğerine gir oyun odası oluştur zaten oyun sol üstte senn ıp adresini yazıyo o ıp adresini arkadaşına ilet o local networkten verdiğin ıp adresini girsin oynayın

ahmet can tas

Üye
aynen ya bilmiyonuz sallamayın bari bluetooth muş muş falan ne alaka wlan la taş devrinde kalmış arkadaş:d:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt