Tavsiye 5800 Whatsapp Açılmıyor Acil Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

muzo cfg

Üye
    Konu Sahibi
5800 Whatsapp Açılmıyor Acil Yardım
Dün(08-06-2014) Güncelleştirme Geldi ve yaptım ilk başta baglanıyor demişti sabahleyin baktıgımda açılmıyor yani şöyle whatsappa giriyorum yüklenme işareti çıkıyor pat diye kapanıyor..
herşeyi denedim sildim yükledim oviden yükledim kendi sitesinden indirip yükledim kapatıp açtım nafile lütfen yardım edin :( :(

Topal Pire

Topal Pire

Üye
Evet bende de aynı sorun vardı düzelttim sonra tekrar oldu.

Amarus

Amarus

Üye
bugün bende de aynısı oldu son güncellemeyi yaptım tıklıyorum whatsapp simgesi gözüküyor daha sonra atıyor programdan telefonu açtım kapadım fakat hala aynı çözümü bulan var mı?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
kaldırıp son sürümü indirip kur

Amarus

Amarus

Üye
yaptım değişen bir şey olmadı bende whatsapp destek e mesaj attım suan herhangi bir cevap vermediler bekliyorum.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
onlar ne yapabilirler :)

Amarus

Amarus

Üye
bakıyorum telefonumda sorun yok çünkü whatsapp ta son güncellemeyi yaptım ondan sonra bozuldu bence muhtemelen symbian artık whatsapp'ı kaldırmıyor araştırdım son 1-2 hafta içinde bu tür sorun yaşayan insanlar varmış.
benim onlardan beklediğim cevap 'evet telefonunuz artık whatsapp'ı kaldırmıyor' tarzı bir mesaj.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
n79 - 603 cihazım da hala çalışıyor :hmmm

Topal Pire

Topal Pire

Üye
Son güncellemesi sıkıntılı oldu. Zaten ben Whatsapp kullanmıyorum. Kırk yılın başı bi arkadaş ordan resim atacaktı yalan oldu.

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Symbian-la alakalı değil bence. Bekleyin, indirip deneyeceğim :(

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Symbian-la alakalı değilmiş :oke:. Az önce C503 de denedim. Sorunsuz çalışıyor :).
Not: Whatsapp-ın kendi sitesinden indirdim.

lazye

lazye

Üye
Bendede sorun yok :okey:

Topal Pire

Topal Pire

Üye
Whatsapp ilk yüklenirken mobil veri istiyor bunun için de ya internet hakkınızın ya da kontörünüzün olması gerekiyor. Aksi taktirde yüklenmiyor.

Üst Alt