5800 sim kart problemi

Konu, 'Symbian S60v5 Cihaz Destek' kısmında arcey_2743 tarafından paylaşıldı. Okunma: 936 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 5800 sim kart problemi

Selam arkadaşlar.
    Dün telefonumu yere düşürdükten 2-3 saat sonra filim izlerken telefon kendini kapattı. Tekrar açtığımda sim kartı takın uyarısı veriyor.
    Başka simleri taktığımda okuyor. Bir benim sim kartı okumuyor.
    Format attım. Yazılımını tekrar kurdum. Yinede olmadı. Bir çözümü varmı bu durumun.
    Birde sim kart değişecekse numaraları kurtarmanın bir yolu varmı.
    İnternetten araştırıp bulduğum programlarda numaraları kurtaramadı :(
    Bağlantıda sim kartı görmüyor.
    Yardım edebilirmisiniz.

Yazan: arcey_2743
  2. sim kartini başka bir telefonda denedin mı

3. evet denedim
    ordada açmıyor

4. o zaman sim kartı çizildi gibi birşey oldu. Içindekileri kurtarır misin kurtarmaz misin hiç bi fikrim yok.

5. teşekkürler....
    inşallah kurtarmanın bir yolu vardır

6. inşallah...

5800 sim kart problemi konusuna benzer içerikler

1. nokia 5800 sim kart sorunu ( 9 Şubat 2010 | Cep Telefonları Genel )

slm arkadaşlar tlfnu yeni aldım.sim kartı taktıktan sonra 5800 ın sağ üst köşesinde sim kart dolu uyarısı veriyo ama sim kart dolu değil.nası çözücem anlamadım. yardım!!:vur
  2. N900 Sim Kart Görme Problemi... ( 15 Nisan 2011 | Cep Telefonları Genel )

Cihazı aldıktan 1 ay sonra sim kartı tanımamaya başladı.İlk olarak cihazın bu problemi yazılımından dolayı yaptığını düşündüğümden bir kaç defa versiyon attırdım fakat sorun düzelmedi.Ardından telefoncuya bıraktım ve cihazın entegresinde bir...
  3. 5800 sim kart dolu uyarısı ( 8 Mart 2012 | Symbian S60v5 Cihaz Destek )

Arkadaşlar bugün telefonum servisten geldi dokunmatik sorunundan dolayı gitmişti servise paneli değiştirmişler fakat hattı taktığımdan beri sim kart dolu uyarısı veriyor yukarıda dolu değil bu sorun nasıl duzeltilir?
  4. Samsung Galaxy S 2 Sim kart problemi ( 6 Haziran 2012 | Samsung )

Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar. Ben bugün itibariyle Samsung Galaxy S 2 satın aldım. Sim kartı taktıktan sonra telefonu açtım fakat telefon sim kartı görmüyor. Operatörüm Avea. İlk defa android sürümlü bir telefon aldım ve bu konuda pek...
  5. C5-03 sim kart problemi ( 9 Temmuz 2013 | Symbian S60v5 Cihaz Destek )

arkadaslar forumu inceledim ama benim yasadıgım sorundan kimsede yok.. 1-tel c5-03 avea hatlarının hicbirini okumuyor yani simkart kaydı yapılamıyor diyor 2-aynı telefona turkcell takıyorum canavar gibi cekiyo ama arama yapma kalktığımda...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Eylül 2015 Çarşamba - 5:24:45