5800 Red v52 Hack

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mertcb

mertcb

Üye
    Konu Sahibi
5800 Red v52 Hack
Arkadaşlar Allah rızası için yardım edin telefon 5800 red ve hacklemek istiyorum sertifika sitelerine güvenemedim ve hackleyince telefonda + olarak değişikliklerde oluyormuş hızlanma vs.
Lütfen biri anlatsın nasıl yapıcamı.

• Beğen
Tepkiler: Lord_oF_Dark

mangdaşire

mangdaşire

Üye
bende win.7 de ilk kez flaş attım.bu benim konudan alıntı.
benim konudan alıntı' Alıntı:
abiler sagolun.az önce eski indirdigim cfwlerden birisini deneme amaçlı flaşlıyım dedim oldu.samsung widget ev ekranlı n8 ikonlu bir fw.ben ovi suite kurmadım daha farklı bir yoldan gittim.telefonun driver cdsini taktım cdnin içine girdim biraz kurcaladım ovi suite gördüm ama 40 mbttı ve klasör halindeydi.kopyaladım ve içinde 5 tane şey verdı ben nokia cable driver ile pccs diye 2 tanesini (exe dosyası) herhalde bunlar sürücüler deyip aldım.sonra bunları kurdum üstüne pc suite indirmiştim onu kurdum ve en son jafı kurdum kurarken driver degiştirilsin mi gibi ingilizce bir soru çıktı hayır dedim.(daha eski driver oldugu için)kuruldu.cfwyi klasöre attım ve ilk denememde direk flaşladı.şimdi nedense korktum birde eskiden kullandıgım için begenmeyip orjinali flaşladım :D ama çok kolaymış bunu da ögrendim.430 mblık bir setle herşeyi hallettim(cfw ve orjinal fw de dahil)

----------Eklendi @ 12:41:12 ---------- Yazıldı @ 12:38:19 ----------

benim attıgım cfw buydu:http://www.maxicep.com/symbian-s60v...-5800-v52-hackli-n8-ikon-flash-hs-445685.html
birde tel açıldıgında beyz ekran gelirse korkma menü tuşuna bas ayarlardan ev ekranını degiştir.

mertcb

mertcb

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş ama ben hiçbir bilgim yok flaşlamak cfw falan sadece duyduğum söylentilere göre bunu yapıcam bunu yapınca ne gibi faydaları olcak daha fazla oyun uygulama olacak mı aslında telefonu değiştirmeyi düşünüyordun androide çevircektim galaxy gio falan sonradan bi sorayım dedim bunu bayağı iyileştirir mi telefonu.Ona göre baştan bir anlatımla görsel olsa daha iyi olur tabi :ehe hacklicem telefonu.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
Kardeş ama ben hiçbir bilgim yok flaşlamak cfw falan sadece duyduğum söylentilere göre bunu yapıcam bunu yapınca ne gibi faydaları olcak daha fazla oyun uygulama olacak mı aslında telefonu değiştirmeyi düşünüyordun androide çevircektim galaxy gio falan sonradan bi sorayım dedim bunu bayağı iyileştirir mi telefonu.Ona göre baştan bir anlatımla görsel olsa daha iyi olur tabi :ehe hacklicem telefonu.
bunu yapınca telefonun yeniden canlanacak gibi birşey olacak.benim sana adresini verdigim cfw en sadesi.sana c6 cfwsi tavsiye ederim.mesela ben bunu atmayı düşünüyorum:http://www.maxicep.com/s60v5-cfw-mo...-menu-sorunsuz-mukemmel-stabilite-509852.html
n97 ana ekranı geliyor,telefonu yan çevirdiginde menüdeki o sagdaki boşluk çıkmıyor.tuş kilitleri n8 gibi,yeni tarayıcısı var,mesajlarda smileyler var vs.. özelligi var.ama birde bunu atarken şöyle bir risk var eger bir yerde hata yaparsan telefon açılmayabilir.tabi sonra kendin kurtarabilirsin.bunu yaptıktan sonra istedigin şeyi yükleyebilirsin.gio veya başka bir android almanı tavsiye etmem,çünkü gioda wifi gibi sorunlar var sorunlarını araştır.ayrıca çok yakında Windows phone 7 gelecek o androidi geçebilir.yani bir süre daha(1 sene kadar daha) beklemeni tavsiye ederim.

mertcb

mertcb

Üye
    Konu Sahibi

bunu yapınca telefonun yeniden canlanacak gibi birşey olacak.benim sana adresini verdigim cfw en sadesi.sana c6 cfwsi tavsiye ederim.mesela ben bunu atmayı düşünüyorum:http://www.maxicep.com/s60v5-cfw-mo...-menu-sorunsuz-mukemmel-stabilite-509852.html
n97 ana ekranı geliyor,telefonu yan çevirdiginde menüdeki o sagdaki boşluk çıkmıyor.tuş kilitleri n8 gibi,yeni tarayıcısı var,mesajlarda smileyler var vs.. özelligi var.ama birde bunu atarken şöyle bir risk var eger bir yerde hata yaparsan telefon açılmayabilir.tabi sonra kendin kurtarabilirsin.bunu yaptıktan sonra istedigin şeyi yükleyebilirsin.gio veya başka bir android almanı tavsiye etmem,çünkü gioda wifi gibi sorunlar var sorunlarını araştır.ayrıca çok yakında Windows phone 7 gelecek o androidi geçebilir.yani bir süre daha(1 sene kadar daha) beklemeni tavsiye ederim.
Bir sene biraz fazla değil mi ? Gio da alasım yok performansa göre fiyat biraz abartılı ama huawei ideos x5 gözüme cazip göründü marka biraz sıkıntı ama 2-3aya belli eder kendini zaten. Servisleri olsun şikayetlere falan baktığımda. Symbianın zorluklarından çektiğim yeter diye düşünüyorum 5800 ilk başta çok iyi gözüküyordu ama adam akıllı bir oyun oynayamıyorsun :S

mangdaşire

mangdaşire

Üye
Bir sene biraz fazla değil mi ? Gio da alasım yok performansa göre fiyat biraz abartılı ama huawei ideos x5 gözüme cazip göründü marka biraz sıkıntı ama 2-3aya belli eder kendini zaten. Servisleri olsun şikayetlere falan baktığımda. Symbianın zorluklarından çektiğim yeter diye düşünüyorum 5800 ilk başta çok iyi gözüküyordu ama adam akıllı bir oyun oynayamıyorsun :S
oyun oynayabiliyorsun da sınırlı.gba oyunları ve polarbit oyunları gayet iyi.birde zaten telefon oyun için yapılmamış.bence 5800 aldıysan birde c6 cfwli kullan.çünkü bende hafiften telefondan sogumaya başladım ama cfw ile telefona tekrar ısınabilirim.neyse oyun olaral dedigim gibi en iyi gba ile polarbit.

mertcb

mertcb

Üye
    Konu Sahibi
zaten aşırı oyun oynayan biri değilim ekran amoled de olsa olur olmasa da ama internet ve oyunlar,uygulamalar çok önemli o nedenle de android düşündüm.peki kolay mı cwf yapmak ? Ona göre masraf yapmak istemiyorum android almakla ama kalbimdende android geçiyor :D

'Patron

'Patron

Üye
konu yeri yanlış kardeş s60v5 e taşınmalı

PureFood

PureFood

Üye
Gına geldi bu hack olaylarından binlerce konu var ya böle

mertcb

mertcb

Üye
    Konu Sahibi
mangdaşire

mangdaşire

Üye
hacı bak bugün bende c6 cfwsi attım.bunlar ev ekranımda görüntüler:
soldaki dolu olan kısım 8 kısayol ve gerisi widget.sagdaki diger ana ekran o doldurulmuyor.

• Beğen
Tepkiler: PureFood
mertcb

mertcb

Üye
    Konu Sahibi
soldaki dolu olan kısım 8 kısayol ve gerisi widget.sagdaki diger ana ekran o doldurulmuyor.
Peki telefon kasılma falan oluuyor mu ?

PureFood

PureFood

Üye

Şu duvar kağıdını postalasan bize de yaa :D

----------Eklendi @ 23:16:23 ---------- Yazıldı @ 23:15:52 ----------

Tarih saat herşeyini düzenle :D telefonuna yeniden aşık olucan :D bende ilk yüklediğimde öle olmuştu :D

mangdaşire

mangdaşire

Üye
Peki telefon kasılma falan oluuyor mu ?
valla rami sık sık temizliyorum.yoksa dayanamıyorum :ehe şaka bi yana ev ekranı çok güzel ama teli açtıktan bi 5-10 dk geçtikten sonra bi bakıyom ram 30-40 arası gidip geliyor,temizliyorum 40-50 arası oluyor.sonra sıkılıyorum bir mp3 ve oyun açıyorum,rama bi bakıyorum 20-30 arası.yani kasılma olmuyor ama sistemi sözmürüyor.

----------Eklendi @ 23:40:21 ---------- Yazıldı @ 23:35:46 ----------

Şu duvar kağıdını postalasan bize de yaa :D

----------Eklendi @ 23:16:23 ---------- Yazıldı @ 23:15:52 ----------

Tarih saat herşeyini düzenle :D telefonuna yeniden aşık olucan :D bende ilk yüklediğimde öle olmuştu :D
o duvar kagıdını operanın tarama geçmişini ayıklarken buldum :D bi ss aldım şimdi duvar kagıdı olarak kullanıyorum.buyur:
tarihi saati şimdi farkettim ayarladım :D tele yeniden aşık oldum :D yalnız ilk yükledigimde ev ekranı açılmamıştı,formatı çaktık öyle geldi.birde bi keresinde bi dondu 5800 ın eski ev ekranının üstünü(sadece saat kısmını) gördüm,sonra resetledim başta açılmadı bataryayı söktüm taktım açıldı.bunu da o zama çekmişim demekki tahminen :D

mertcb

mertcb

Üye
    Konu Sahibi
İşte bu gibi durumlardan korktuğum için fazla oynamadım telefonla ama telefonla oynamayınca da eğlencesini alamıyorsun :ehe
İphonda jb androidde rom yükleme symbianda hack :ehe :ehe :ehe
Peki oyunları tekrar sormak istiyorum c7 de mesela angry birds falan var onlarda yüklenio mu ? Yoksa sadece modifiye mi ?

mangdaşire

mangdaşire

Üye
İşte bu gibi durumlardan korktuğum için fazla oynamadım telefonla ama telefonla oynamayınca da eğlencesini alamıyorsun :ehe
İphonda jb androidde rom yükleme symbianda hack :ehe :ehe :ehe
Peki oyunları tekrar sormak istiyorum c7 de mesela angry birds falan var onlarda yüklenio mu ? Yoksa sadece modifiye mi ?
o kadar da degil.sadece 5800,c6,n97 yani s60v5 işletim sistemine sahip telefonların oyunları yükleniyor.angry birds var zaten.şimdi dün e göre daha iyi oldu ram 30 ile 50 arası gidiyor.genelde 45-50 arası.tuşlar kitliyken menü tuşuna basınca c6 nın kaydırmalı tuş kilidi çıkıyor.şarj süresi orjinale göre daha iyi diyebilirim.ama benim kullandıgım ayarlar da etkiliyor.he birde en güzel özelligi ses kalitesi ve yüksekligi artmış.telefon şimdi müzik telefonu gibi oldu.bence hiç korkma yükle.bende ilk attıgımda bayagı bi heyecanlandım.o alttaki yeşil ibre dolarken ya elektrikler kesilirde tel giderse diye korktum ama şimdi faydalarını gördüm.bence 5800 alan herkes bir kere c6 cfwsi denemesi lazım.telefondan düne kadar tiksiniyordum,şimdi aşık oldum :D

mertcb

mertcb

Üye
    Konu Sahibi
Peki kardeş bunun geri dönüşü var mı ? :D

mangdaşire

mangdaşire

Üye
Peki kardeş bunun geri dönüşü var mı ? :D
var.sen hala flaş atmadın mı? :D he bu arada herşey rayına girmeye başladı.artık yavaşlama yok,gece bataryayı ful bırakıp sabah 2-3 diş kalması yok.artık şarj 2-2.5 gün gidiyor.

PureFood

PureFood

Üye
Var tabiki. Navifirimden orjinal 5800 52,007 TR dosyalarını indirip aynı cfw atar gibi flashlarsın telefonun orjinale döner.

mertcb

mertcb

Üye
    Konu Sahibi

var.sen hala flaş atmadın mı? :D he bu arada herşey rayına girmeye başladı.artık yavaşlama yok,gece bataryayı ful bırakıp sabah 2-3 diş kalması yok.artık şarj 2-2.5 gün gidiyor.
Yok kardeş kısmetse bugün :D Tam olarak bilmiyorum çünkü atmayı boşuna telefona zarar vermek istemedim :D

Var tabiki. Navifirimden orjinal 5800 52,007 TR dosyalarını indirip aynı cfw atar gibi flashlarsın telefonun orjinale döner.
Kardeş hacklemedeki aynı yöntemi yapıyoruz değil mi ? O dosyayla berabar ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...