5800 Navigasyon Haritalar

Sponsorlu Bağlantılar

gemlikua96

gemlikua96

Üye
    Konu Sahibi
5800 Navigasyon Haritalar
Nokia Maps den Haritaları kullanmak istiyorum ancak çevrımdışı bağlandığımda hiç bir harita gözükmüyor çevrımiçi olduğumdada gözükmüyor ovi den türkiye haritasını yükledim gene denedim gene gözükmüyor napmam lazım :S :D

--------------- Ekleme ---------------

Garmin garmin diyorsunuz ancak sitede aradım hiç bir yerde düzgün setup bulamadım nasıl yüklüycez bunu biri anlatabilir mı bide link verirse setup için sevinirim

• Beğen
Tepkiler: recep548 ve irhaf65

hasbaly

hasbaly

Üye
Kardeş eğer çok kaliteli bir internet kullanmıyorsan çok geç gelebilir görüntü. Çünkü internetle paralel olarak geliyor. Vede eğer bununlada olmuyorsa telefonla birlikte haritaları güncelleyin. Nasıl? derseniz *#0000# yaptıktan sonra hemen seçenekler çıkıyor. Buradan güncellemeleri kontrol et diyor. Kontrol edin. Burada internete giriyor. Kontrol ettikten sonra orada haritalar bulunur onu güncelleyin. Hemen kendisi yüklüyor. Ve haritalar aynı uydu şeklinde çıkıyor arkadaşlar.
Benden bu kadar gerisi size kalmış.

gemlikua96

gemlikua96

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş eğer çok kaliteli bir internet kullanmıyorsan çok geç gelebilir görüntü. Çünkü internetle paralel olarak geliyor. Vede eğer bununlada olmuyorsa telefonla birlikte haritaları güncelleyin. Nasıl? derseniz *#0000# yaptıktan sonra hemen seçenekler çıkıyor. Buradan güncellemeleri kontrol et diyor. Kontrol edin. Burada internete giriyor. Kontrol ettikten sonra orada haritalar bulunur onu güncelleyin. Hemen kendisi yüklüyor. Ve haritalar aynı uydu şeklinde çıkıyor arkadaşlar.
Benden bu kadar gerisi size kalmış.

sn wlan la mı bağlanıyon peki bunları ben yaparsam hattımda Tl kalmazz :D

OğuzcanAbi

Üye
wodafone cepnet die bişi war ayda 8 tl wer bir ay sınırsız internete gir

accuracy_aw_07

Üye
Arkadaşım 5800 teleefonun son sürümse telefonun da ovi haritalar mevcuttur eğer öle ise yazılım güncelleden ücretsiz navigasyonu indir ve yükle sorunsuz çalışıyo

gemlikua96

gemlikua96

Üye
    Konu Sahibi
Yardımlarınız için teşekkürler sorunu hallettim :D