5800 modem olarak kullanma (MTP) sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

carbon2oxide

Üye
    Konu Sahibi
5800 modem olarak kullanma (MTP) sorunu
Arkadaşlar telefonu pc ye pc suite modunda bağlıyorum mtp diye bi aygıt buluyor otomatik yükle diyorum yüklenemedi diyor bende yüklenmeyi bida sorma diyorum bunu bitirip telefonu modem olarak baglatma kısmına gecıyorum bayagı bi ugrastım aygıt yöneticilerinden mtp nin yanında ünlem işareti var böle olunca tel modem olarak baglayamıyorum dosya atabılıyorum pc veya tele ama modem olarak baglanmasını engelliyor bu mtp yi aygıt yöneticisinden !devre dışı bırakınca! telefonla nete baglanabılıyorum sonra nette işim bittiginde tekrardan usb yi takıp gırmek istedigimde sorun cıkarıyor 2-3 kere usb tak cıkar yapıyorum sonunda baglanıyorum bu mtp yi her !kaldırdıkdan! sonra telı bagladımda mtp yükleme ekranı cıkıyor ama malesef driverde yok yüklenmiyor ne yapabilirim bilen varsa ve bu sorunu yaşamış olan biri yardım ederse çok makbule geçer.

kazoo_44

kazoo_44

Üye
işletim sistemin xp ise bu sorunu kolay kolay çözemezsin win7 geç sorun yok. mtp yükleniyor kolayca. kolay gelsin.

carbon2oxide

Üye
    Konu Sahibi
pc özelliklerim yetmez bu durumda mecbur uğraşacagız mt sorunuyla:(

carbon2oxide

Üye
    Konu Sahibi
tamam sorunu hallettim öndeki usb girişinden takıyordum arkadakini deneyeyim dedim oldu :)

engin863

Üye
telefonumu bilgisayarıma takıyorum pc suite de kurulu telefonumu tanıyoır internet e bağlan diyorum 10-9-8-7... zaman süresinde 1 de sonra bağlantı kesildi diyor tüm ayarlarımı şebekem codafone müşteri hizmetlerinden yardım aldım ve yaptım ama bir türlü bağlanımıyorum leptop işletim sistemimden ola bilir mi windows evolotion 5 kurulu bir sakıncası olur mu

engin863

Üye
evet kardei,m aynen öyle ben de arkadaşlarımdan öğrenmiştim modem oalrak kullanabiliyormuşuz ve neyse evolation 5 olmuyor windows 2003 sp3 windows 7 sp3 veya2 ler destekliyor

izmitli1983

izmitli1983

Üye
net ayarini pc suiteden elle yapilandir erisim noktasina internet yaz tamamdir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt