5800 internetten atma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

akolat

Üye
    Konu Sahibi
5800 internetten atma sorunu
arkadaşlar lütfen acil yardım edin 5800 da son güncellemeler yaptım ama nedense şuan sadece e-okula girerken kendiliğinden atıyor çok nadiren bazen giriyor ancak 5800 ın kendi tarayıcısında oluyor operada giriyor ama o da çok yavaş bu sorunun cözümü nedir lütfen yardım edin telden soğudum ya

CYBERstix

CYBERstix

Üye
Güncellemelerle bir alakası oldugunu zannetmiyorum. Büyük ihtimal Telefonun ram i ile alakalıdır bu sorun. Soft format atmayı denedin mi? Soft formattan sonra da OPERA-MİNİ kullan.Normal opera değil. olmazsa bakarız.

Samet.25

actigin sayfalar buyuk oldugu icin tel kaldirmiyo ve atiyo olabilir.Cunku bazi sayfalarin mobil surumu olmuyo boyle sorunlar olabiliyo

hikmet366

hikmet366

Üye
hart format at

- - - Eklendi - - -

dahada güncelleme yapma

akolat

Üye
    Konu Sahibi
hard format ve soft her ikisini de attım ama e-okuldan daha büyük sitelere girdiğinde açıyor ve zaten onun mobili çıktı opera-miniyi deneyeceğim başka çözüm yok mu internet tarayıcı değiştirmeden?

Topal Pire

Topal Pire

Üye
Güncellemeler telefonun hafızasına yükleniyor. Internetteki gizlilik verilerini sil ve ram temizliği yap ya da farklı bir browser yükle. Bence en köklü çözüm yolu Format.

akolat

Üye
    Konu Sahibi
format atmıştım gizlilik verilerini de siliyorum olmuyor ama ram temizliğini hiç denemedim onu nasıl yapacam programla falan mı link atarsan sevinirim.

Topal Pire

Topal Pire

Üye
Bence hard format at. Gizlilik verilerinin tümü telefon hafızasına yüklenir bu yüzden yavaşlama donma kasma yapar. Önce format at.

Sonra bu verdiğim programları yükle.

Opera Mini'nin gizlilik verileri hafıza kartına yüklenir. Hem daha hızlı hem da kullanışlı hemde daha az ram yer. En iyi internet tarayıcısıdır.

Opera Mini Tıkla ve İndir

Sonra bu telefonun olmazsa olmazı Ramblow'dur. Ram temizliği yapar hatalardan kurtarır açık uygulamaları kapatır.

Ramblow : Tıkla ve İndir

Mobil Cleaner'da telefonun sistem dosyalarını temizleyerek rahatlatır. Çok faydalı bir program.

Mobil Cleaner : Tıkla ve İndir

Telefon açıldıktan 2 dakika sonra Görünmeyen bazı şeyler açılır ve bunlar ram yer. Telefon açıldıktan 2 dakika sonra RamBlow çalıştır ve Cleanup de.

akolat

Üye
    Konu Sahibi
saol kardeşim programları indirdim hangi formatı atim hard mı normal mi?

Topal Pire

Topal Pire

Üye
Farketmez. Ama hard atmak daha iyi. Çünkü bazen soft format sistem dosyalarına zarar verebiliyor.

Telefon kapalıyken yap bunları.

Hard format :

Kırmızı Tuş + Yeşil Tuş + Kamera Tuşu + Telefonu Açma Kapama Tuşu

Progressivity

Progressivity

Üye
arkadaşlar hattım turkcell, face ve twitter için sosyal paket kullanıyorum fakat sadece telefonun kendi tarayıcısından bu sitelere girdiğimde paketi kullanabiliyorum. Opera miniden girdiğimde ise tl gidiyor. Bugün de telefonun kendi tarayıcısı ana ekrana atmaya başladı ram sorunu olmadığı halde. Acaba opera miniyi varsayılan tarayıcı yapmanın bir yolu var mı opera mini ile sosyal paketten yararlanamıyorum ya da kendi tarayıcısını düzeltmenin bir yolu var mıdır ? Tel 5800 yazılım v60 symbian belle port

emre4649

emre4649

Üye
arkadaşlar hattım turkcell, face ve twitter için sosyal paket kullanıyorum fakat sadece telefonun kendi tarayıcısından bu sitelere girdiğimde paketi kullanabiliyorum. Opera miniden girdiğimde ise tl gidiyor. Bugün de telefonun kendi tarayıcısı ana ekrana atmaya başladı ram sorunu olmadığı halde. Acaba opera miniyi varsayılan tarayıcı yapmanın bir yolu var mı opera mini ile sosyal paketten yararlanamıyorum ya da kendi tarayıcısını düzeltmenin bir yolu var mıdır ? Tel 5800 yazılım v60 symbian belle port

Bende de aynı sorun vardı yeni ayar aldım girebiliyorum artık , 7000i ücretsiz ara yeni ayarları almak içi