5800 facebook foto sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AynstaynModeOn

Üye
    Konu Sahibi
5800 facebook foto sorunu
arkadaşlar 5800 kendi web browseriyle facedeki fotolar cok kücük bazense orjinal boyutunda oluyo bunun çözümü nedir

Arisklaus

Arisklaus

Üye
öyle bir şey olmaması lazım.Opera Mini veya Opera Mobile kullanınız.

AynstaynModeOn

Üye
    Konu Sahibi
zaten operadada öyle oluyor diye operayı bıraktım simdi orjinal web tarayıcıdada oluyor

Erken55

Erken55

Üye
Aynı sorun bendede var. Opera mini ve Opera mobile de Uc Browserda resimler küçük görünüyor facebook kaynaklı bir durum zannedersem.

AynstaynModeOn

Üye
    Konu Sahibi
demekki tek bende değilmiş

Erken55

Erken55

Üye
malesef :(

thegreenlight

Üye
fotografın altında olan tam boyut gör yazısına tıklayıp fotoları buyuk gorebilirsiniz

AynstaynModeOn

Üye
    Konu Sahibi
denedim olmuyor fotoyu kücük haliyle indiriyor

- - - Eklendi - - -

denedim olmuyor fotoyu kücük haliyle indiriyor

Metin MF

Metin MF

Üye
:allalla:

Style72

Üye
nub arkadasımızın yazısı;Arkadaslar bildığınız gibi operada faceden resimler tam boyut çıkmıyor.Tam boyut dediğimizde indiriyor.Ben buna kendimce çözüm buldum.Görmek istediğimiz resme basılı tutup görüntüyu aç diyoruz , durum çubuğunda atıyorum 112554866_a.jpg yazıyor,a yı silıp n yapıyoruz.tamam dedığimizde işlem tamam :D

AynstaynModeOn

Üye
    Konu Sahibi
biliriyorum kardeş bunu her foto için tek tek uğraşmak sıkıyor

Metin MF

Metin MF

Üye
nub arkadasımızın yazısı;Arkadaslar bildığınız gibi operada faceden resimler tam boyut çıkmıyor.Tam boyut dediğimizde indiriyor.Ben buna kendimce çözüm buldum.Görmek istediğimiz resme basılı tutup görüntüyu aç diyoruz , durum çubuğunda atıyorum 112554866_a.jpg yazıyor,a yı silıp n yapıyoruz.tamam dedığimizde işlem tamam :D

Biliyordum bunu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt