5800 ekran çizilmesine karşı

Sponsorlu Bağlantılar

ilksenilkay

Üye
süpersin:D

coll_boys

Üye
zag die bi koruyucu var iphone da denenmiş oluo çizikmeye ve yırtılmaya karşı %100 dayanıklı onu öneririm sna

cabbar007

cabbar007

Üye
arkadaşlar benimkinde ufak ufak çizikler var değiştirmek istiyorum nasıl olucak bu koruyucu ekran değişimi..

spawnozkan

spawnozkan

Üye
ben uzun aramalarım sonucunda ankara kızılayda buldum ve aldım 7,5 tl civarında bir ekran badı 5800 için özle üretilmiş süper birşey ekranın kenarlarına net bir şekilde bakmayınca aekranda koruyucu bat olduğu anlaşılmıyor bile birde telefonu baştan aşağı saran esnek plastik bir yapıya sahip koruyucu klılıf aldın oda aynı fiyat ve cok güzel birşey valla mükemmel bir koruma sistemi diyebilirim telefonun ve ekranın çizilme şansı sıfır gönül rahatlıyla kullanıyorum sizede tavsiye ederim

cabbar007

cabbar007

Üye
arkadaşlar koruma ekranını nasıl değiştirebilirm?:S

Cs***MaN

Cs***MaN

Üye
cabbar007

cabbar007

Üye
arkadaşlar koruma camını nasıl çıkartabilirim 5800 ın

BAMMBA

BAMMBA

Üye
5800 için tam koruma. deri kılıf + ekran koruyucu, üstelik indirimde. kaçırmayın derim. linke tıklayın lütfen ;

soner5435

soner5435

Üye
ben gittigidiyordan buldum arkadaslar ayna görünümlü süper bi koruyucu dokunmatigi asla engellemiyor telefon kapalyken bildiginiz ayna aratın bulursunuz

EbiXa

EbiXa

Üye
ya korkmadan kulanin ekran cizilse bile ust kapak degisiyor ve cokta ucuz tek yapmaniz gereken nokia sirketinden ust ekrani almaktir telefon cift ekrandir ben aldim kendim degistirdim.ama siz denemeyin biraz karisik telefon tamircilerini oneriyorum.

dolphin112 kardeşim ust ekran aldim demissin nokiadan,nerden nasıl aldigini banada soyleyebilirmisin,bende telefonun ust kapagiyla ekranini degistirmek istiyorum,acaba bursada temin edebilirmiyim? yardımcı olursan çok sevinirim

zavcu

zavcu

Üye
10 lira arkdaşlar kasmaya gerek yok :nono: internette dolu gir www.hepsiburda.com a ver siparişi :)

yevkumen

yevkumen

Üye
valla arkadaşlar kutusundan cıkan orjinal kılıfı yeter artar bıle en ufak çizik olmuyo yeterkı kılıfında saklayın

Bosnalı86

Üye
ben teli aldığım ilk gün gittim ekran için plastik tarzı bi koruyucu aldım,telefoncular arasında şeffaf cam filmi olarak geçiyor,yaklaşık 7-8 aydır da böyle kullanıyorum,ne bi kabarma mewcut ne de herhangi başka bi sorun. tawsiye ederim,hemen hemen heryerde bulabilirsiniz-10 TL ciwarı bişi :oke:

--------------- Ekleme ---------------

Bunu da bir hafta kadar kullandım ama sonunda beni canımdan bezdirdi çıkartıtm :naughty: Güneşe çıktığım zaman ekranda kendimden başka bişey göremiyordum çünkü :kop:

ysrkvs

ysrkvs

Üye
ya sana taktik vereyim o korumaz bence sterch çünkü ekranı çizen cisim onuda çizer sadece bir cebini boş bırak devamlı orda taşı

evet ben 3 aydr arakdaşın dedigi şekilde kullanıyrum tek 1 çizik yok. ama anahtar bozuk para vs. tlfn yanında olursa çizilir tabi.

hk066

hk066

Üye
:D ilahi dostum

AKINYILDIZ

Üye
Eger tırnak parlatıcı cok ince bir zımparan varsa cizgili filmi cıkar temiz bir zemine yapıştır ve zımparala ve ekrana tak ben öyle yaptım gayet güzel oldu. Ama unutmayın tırnak parlatıcı zımpara törpü değil....

pisc

Üye
Bende blackberyy kılıfı aldım baktım sonradan içinde şıkır şıkır oynuyor ters çevirince düşüyor orjinal kılıf bulamayınca kılıfın kenarını daralttım diktim süper oldu sizlerde deneyebilirsiniz. :yuru

_play_06

_play_06

Üye
sag cebını boos bırakıcan en guzel cozum bu :D para anahtar vs.. hıc bır sey olmucak :D

ceer14

Üye

bunu aldım mantıklı geldi

Üst Alt