5800 ekran çizilmesine karşı

Sponsorlu Bağlantılar

biyonik61

Üye
    Konu Sahibi
5800 ekran çizilmesine karşı
arkadaşlar telefonun ekranında çizgili bir koruyucu var ekran çizilir diye cıkartmıyorum .nekadar telefoncuya sordumsa telefon için kuruyucu film bulamadım.acaba telefonun ekranına streç film yerleştirsek olurmu...

• Beğen
Tepkiler: Lord_oF_Dark

Progressivity

Progressivity

Üye
komik bir çözüm olsada işe yarayabilir ama internet üzerinde pek çok sitede ekran koruyucu mevcut 5800 için gittigidiyor vb sitelerde de daha ucuz bulabilirsin bu ekran koruyuculardan

dark.sea35

dark.sea35

Üye
şaka gibisin valla ekran koruuyucalar ne güne

dolphin112

dolphin112

Üye
ya korkmadan kulanin ekran cizilse bile ust kapak degisiyor ve cokta ucuz tek yapmaniz gereken nokia sirketinden ust ekrani almaktir telefon cift ekrandir ben aldim kendim degistirdim.ama siz denemeyin biraz karisik telefon tamircilerini oneriyorum.

haltie

haltie

Üye
ya sana taktik vereyim o korumaz bence sterch çünkü ekranı çizen cisim onuda çizer sadece bir cebini boş bırak devamlı orda taşı

mbugraltun

Üye
katılıyorum ;)

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
ya korkmadan kulanin ekran cizilse bile ust kapak degisiyor ve cokta ucuz tek yapmaniz gereken nokia sirketinden ust ekrani almaktir telefon cift ekrandir ben aldim kendim degistirdim.ama siz denemeyin biraz karisik telefon tamircilerini oneriyorum.
haklısın ...

aryscat

aryscat

Üye
oturdum erinmeden evde kılıf diktim. ekran kısmı şeffaf diğer yerleri deriden. Kale gibi oldu.... Tavsiye ederim (Seri üretimmi yapsam acaba)

haltie

haltie

Üye
:kop:

aryscat

aryscat

Üye
Ne yapim o kadar para verdik dimi...

haltie

haltie

Üye
yani bende en küçük çizikte uyuz olurum soğurum telden:)

battal027

battal027

Üye
:kop:

imamramazan

imamramazan

Üye
seri üretime geç ben alırım kardeş

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
yaa konuyu uzatmanın anlamı yok arkadaşım bir çözüm önermiş daha güzel çözümü olan önersin..

biyonik61

Üye
    Konu Sahibi

tavsiye etmem dostum telefonun kendi kalemi bile çiziyor ekranı

petrucci82

petrucci82

Üye
5800 ın üzerinde kendi gelen ekran koruyucunun ikinci haftada aldığı hale bakarsak..bu koruyucuyu çıkarmaya çok korkuyorum..ayrıca bu kalemi çok çiziyor..bende çin malı n99i var onun kalemi bile çok emniyetli...niyeyse bu kalem işini sallamışlar..resmen çiziyor

kara31kara

kara31kara

Üye
ben de aradım baya ama ona gerek yok bulursun ekran icin 5 ytl ye buldum kalkıo kabarıo falan olabilio onlar ama ekran cizilmesinden bence iyidir :S benim tek sorunum orjinal kılıfını bulamamam:S

ella4ever

ella4ever

Üye
Deri N96 kilifi uyuyordu sanirim 5800'a, onu kullan.
Ben de ondan alacagim.
Bir arkadasim orjinal N96 deri kilifi kullaniyor.

CONNECTED7

CONNECTED7

Üye
valla bende çok aradım abone merkezlerine ama yok bende çizilirsen çizil dedim n97 alırırm sonunda

ibibiq

ibibiq

Üye
zagg invisible diye bişey var bende amerikadan getirttim arat nette bulursun belki

Üst Alt