5800 dokunmatik çalışmıyor!!ACİL YARDIM!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

stoch94

Üye
    Konu Sahibi
5800 dokunmatik çalışmıyor!!ACİL YARDIM!!
slm bazen 5800 ımın ekranı ne parmağımı ne de stylus kalemi algılıyo ne yaptıysam düzeltemedim ama bu özellikle oyunlarda oluyo acaba bi bağlantısı var mıdır??

YARDIM EDENLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...:megafon:

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
Daha önce çalışıyorsa ve şu an çalışmıyorsa ya bağlantı kablosu kopmuş olabilir yada denetçi bozulmuş olabilir. Servise gönder halletsinler. Ansızın böyle oldu dicen sonuçta anlattığın kadarıyla sen bişi yapmamışın.

jeshogh

jeshogh

Üye
hard format at...

SilentOne

SilentOne

Üye
ne hard formatı yha donanımsaldır

TaZZzZ

TaZZzZ

Üye
özellikle oyunlarda oluyo derken?? yani arasıra çalışıyo arasıra bozuluyomu demek istedin kardeşim orayı bi tam açıklasan... eğer oyunlarda oluyo diyorsan dokunmatik desteği olmayan oyunlar var ondan olabilir..

pasha14

pasha14

Üye
İlk önce hard format at. Ondan sonra ayarlardan dokunmatik ekran kalibrasyonunu yap. Baktın ki olmuyor servisin yolunu tut...

jeshogh

jeshogh

Üye
özellikle oyunlarda oluyo derken?? yani arasıra çalışıyo arasıra bozuluyomu demek istedin kardeşim orayı bi tam açıklasan... eğer oyunlarda oluyo diyorsan dokunmatik desteği olmayan oyunlar var ondan olabilir..[/QUOTE

dediğin gibi bazı oyunların doknmatik destegi olmayabilir..

--------------- Ekleme ---------------

ne hard formatı yha donanımsaldır

tabikide hard format atsın düzelmezse servise verir ama hard format atmayı denemeli(her sorunda kvkya verecek hali yok ya)....

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
hard fotmat at oyun oynarken arkada bisürü program açık olmasın kırmızı tuşla degil çıkıştan çık telefonu kasıp dondurabilir hiçbişi işlemez hale gelir bataryayı çıkar tak yaparsın anca geçer gerekirse handy taskman veya ramblow öneririm dokunmatik destegi olan oyunları kullan s60v5 oyunları yani ne yaptınsa düzelmiyorsa servis yolu gözüküyor

RizeLee_Rıfat

RizeLee_Rıfat

Üye
at çöpe

Chicago Made

Chicago Made

Üye
Bnimde bir arkadaşda oluyodu aynı şey..Telefonu çok sıcaklık değişimine uğratmış olabilir misin?

oguzton

Üye
İlk önce hard format at. Ondan sonra ayarlardan dokunmatik ekran kalibrasyonunu yap. Baktın ki olmuyor servisin yolunu tut...

Evet arkadaşımızın dediği gibi yap. Eğer Sorun halloldu ise, Telefonunu güncelle . Şiddetle tavsiye ediyorum. V52 güncelle telefonunu.
Yok eğer olmadı ise servise götür , başka telefoncuya verme. Tek çare serviste.

blnt44

blnt44

Üye
benım telefonmun da dokunmatıgı bugun bozuldu arkdaslar yardım hıc algılamıyo otomatık olarak bır yere gıremıyor hard format attım olmadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt